MacBook i MacBook Pro z przenośnymi ładowarkami Powerstation USB-C XXL od mophie

mophie, wiodąca marka akcesoriów mobilnych w Stanach Zjednoczonych wprowadza na rynek przenośną stację ładującą powerstation USB-C XXL. To wysokiej pojemności uniwersalna bateria, która pozwala w dowolnym miejscu i czasie ładować MacBook (2015), MacBook Pro (2016), iPad, iPhone oraz inne urządzenia mobilne.

Pojemność Powerstation USB-C XXL to 19,500mAh. To wystarczająco dużo energii, aby co najmniej raz naładować do pełna baterię urządzenia MacBook. Powerbank wyposażony jest w wyjścia USB-C i USB-A. Poza tym urządzenie wyróżnia się miękkim materiałem, z którego wykonano jego obudowę. Zapewnia to nowoczesny wygląd oraz wygodę korzystania z tej stacji ładującej.

Port USB-C obsługuje technologię USB-PD, która pozwala szybko ładować laptopy z wejściami USB-C. Prędkość ładowania dochodzić może do 30 watów. Dzięki dwóm portom możliwe jest również ładowanie baterii w dwóch urządzeniach jednocześnie – np. iPhone i MacBook.

Specyfikacja techniczna stacji ładującej USB-C XXL:

  • Dodatkowy port wyjściowy USB-A o napięciu 5V/2.4A
  • Funkcję urządzenia można kontrolować przy użyciu jednego przycisku (USB-C input/USB output)
  • Port USB-C domyślnie ustawiony jest w trybie ładowania urządzenia
  • Diod LED wskazuje aktualny tryb pracy urządzenia
  • Chipset Cypress CCG2
  • Ładowanie przez port USB-C na USB-A

Produkt jest dostępny w sklepach Apple, Apple.com oraz mophie.com.

Powerstation USB-C XXL

Niezwykle pojemny akumulator mophie powerstation USB-C XXL Universal Battery oferuje energię, którą naładujesz swojego MacBooka Pro z portem USB-C, a także iPhone’a lub iPada. Ten zaawansowany akumulator o pojemności 19 500 mAh udostępnia nawet 30 W mocy i pozwala na błyskawiczne ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Akumulator mophie powerstation został pokryty trwałym, fabrycznym wykończeniem, które wytrzymuje trudy podróży i sprawia, że urządzenie wygodnie trzyma się w dłoni.

Dzięki technologii Charge Vault akumulatory mophie powerstation znacznie dłużej przechowują energię i są zawsze gotowe do działania. Za pomocą inteligentnego mechanizmu ładowania cyfrowy system zarządzania mocą komunikuje się z każdym urządzeniem i ładuje je tak szybko, jak to możliwe, nie obniżając przy tym poziomu bezpieczeństwa.

 

źródło tekstu: biuro prasowe dulnik.com

oraz źródło zdjęć apple.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *