GSMKonkursyOperatorzy GSM

Wygraj niezapomniany wyjazd na finał Ligi Mistrzów z Plusem i OPPO

Plus i OPPO startują z konkursem, w którym do wygrania jest wyjazd na najważniejsze klubowe wydarzenie w europejskiej piłce nożnej – finał Ligi Mistrzów w Londynie. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup mistrzowskiego smartfonu marki OPPO. Nagrody wygrywają autorzy najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Pięciu zwycięzców konkursu otrzyma pakiet wyjazdowy składający się z: biletu na tegoroczny mecz finałowy UEFA Champions League, biletów lotniczych z Warszawy do Londynu i z Londynu do Warszawy, zakwaterowania ze śniadaniem w luksusowym czterogwiazdkowym hotelu oraz transferu na mecz. To wyjątkowa okazja, aby stać się częścią widowiskowego wydarzenia i poczuć sportowe emocje na wielkim stadionie.

Dla uczestników przewidziano również nagrody dodatkowe: 50 sztuk słuchawek OPPO Enco Buds2 Pro lub 30 voucherów o wartości 200 złotych do sklepu www.r-gol.com.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 14 maja br.:

  • kupić w salonie Plusa lub na plus.pl jeden z produktów objętych promocją – OPPO Reno10 Pro 5G, OPPO Reno10 5G, OPPO A98 5G lub OPPO A79 5G,
  • aktywować smartfon, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć wymagane dokumenty,
  • zanurzyć się w mistrzowskiej atmosferze i odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Jaki jest Twój okrzyk radości, gdy Twoja drużyna strzeli gola?”.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.plus.pl/liga.

Wszystkich fanów piłki nożnej, którzy nie będą mieć możliwości oglądania zmagań wielkich piłkarzy na żywo, zachęcamy do obejrzenia finału Ligi Mistrzów w Polsat Box Go w pakiecie Polsat Box Go Sport.

Źródło: Plus materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *