GSMOperatorzy GSM

Aktywuj nielimitowany internet w prezencie na święta od T-Mobile

W T-Mobile lubimy sprawiać naszym klientom prezenty, dlatego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla nich bezpłatny, nielimitowany internet. Niech dobrym rozmowom, również tym wirtualnym, nie będzie końca! Z niespodzianki skorzystać mogą zarówno klienci abonamentowi, jak i użytkownicy ofert T-Mobile na kartę oraz MIX.

Powoli odliczamy dni do świąt, kompletujemy prezenty, ustalamy rodzinne spotkania. Ważne jednak, by w tym przedświątecznym szaleństwie nie zagubić tego, co najważniejsze – czasu na kontakt z bliskimi i dobrą rozmowę. Bez względu na odległość zamieszkania czy różnicę czasu, nowe technologie pozwalają nam być bliżej tych, których kochamy. Dlatego nielimitowany internet od T‑Mobile z pewnością się przyda ? Niech nas w te święta dobra sieć łączy.

Święta bez limitów
Prezenty to nasza specjalność. Ten świąteczny, w postaci nielimitowanego internetu na święta, udostępniamy klientom już po raz piąty! W zeszłorocznej edycji ze świątecznej niespodzianki skorzystało blisko 400 tys. klientów T‑Mobile. W jaki sposób można dołączyć do tego grona i w tym roku cieszyć się nielimitowanym iternetem? Usługę można aktywować w programie Magenta Moments w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 1 grudnia do 31 grudnia 2023 roku. Bonus jest bezpłatny i można z niego skorzystać jeden raz.

Z prezentu mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (T, T DATA), jak i klienci oferty T-Mobile na kartę (GO!) i MIX (Frii Mix). Oferta jest również dostępna dla klientów biznesowych (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Aktywacja nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia, a z darmowego nielimitowanego internetu na terenie Polski klienci abonamentowi będą mogli skorzystać aż przez 30 dni, zaś użytkownicy ofert T-Mobile na kartę oraz MIX – przez 28 dni.

Źródło: T-Mobile informacje prasowe

Jeden komentarz do “Aktywuj nielimitowany internet w prezencie na święta od T-Mobile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *