Aplikacje, systemy operacyjneOperatorzy GSM

TIDAL od teraz dostępny dla wszystkich klientów Plusa!

Oferta serwisu muzycznego TIDAL jest już dostępna dla wszystkich abonentów sieci Plus. Teraz mogą go zamówić klienci wszystkich rodzajów usług w sieci Plusa i przez 90 dni jest on za darmo.

Serwis muzyczny TIDAL był dostępny do tej pory w Plus Abonament. Natomiast teraz mogą zamówić go także klienci Plusa korzystający z innych rodzajów ofert: Internet, MIX, Na Kartę. Jak również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Dla nowych użytkowników usługa jest przez pierwsze 90 dni dostępna za darmo. Po tym czasie przekształci się w usługę płatną 19,99 zł co 30 dni, o czym użytkownika powiadomi wiadomość SMS na dwa dni przed zakończeniem bezpłatnego okresu użytkowania. Dla ofert abonamentowych opłatę za usługę dodadzą do rachunku. Natomiast w przypadku ofert „na kartę” oraz „mix” rozpoczęcie płatnego okresu korzystania nastąpi po pobraniu środków z konta klienta.

Klienci korzystający z oferty internetowej Plusa oraz użytkownicy telefonów z systemem iOS mogą zakupić usługę wyłącznie przez stronę internetową https://offer.tidal.com/plusPl. Użytkownikom telefonów z systemem Android, którzy pobiorą aplikację TIDAL ze sklepu Google Play wystarczy po jej uruchomieniu podać numer telefonu w celu weryfikacji. A następnie założyć konto na swój adres e-mail lub za pomocą Facebooka/Twittera.

TIDAL to serwis muzyczny, w którym użytkownicy znajdą swoje ulubione utwory zarówno polskich jak i zagranicznych artystów. Dodatkowo w serwisie znajdują się też materiały wideo, m.in. teledyski i nagrania z koncertów. Aplikacja umożliwia pobieranie utworów na telefon, co umożliwia słuchanie muzyki nawet bez dostępu do Internetu. Serwis muzyczny TIDAL oferuje muzykę całkowicie bez reklam. Jest ona odtwarzana nawet gdy aplikacja działa w tle. Dzięki temu pozwala na swobodne korzystanie z innych funkcji telefonu w tym samym czasie. Klienci korzystający z innych serwisów muzycznych mogą przenieść swoje playlisty do TIDAL za pomocą strony https://tidal.com/import-playlist

tidal

źródło: plus

Jeden komentarz do “TIDAL od teraz dostępny dla wszystkich klientów Plusa!

Możliwość komentowania została wyłączona.