GSMOperatorzy GSM

Zgarnij dodatkowe 20 zł za doładowanie w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę

Czy warto doładować swoje konto na kartę większą kwotą i cieszyć się dodatkowym budżetem na wybrane przez siebie usługi? Oczywiście, że tak! W T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę można zyskać bonus w postaci 20 zł przy jednorazowym doładowaniu za min. 50 zł. Oferta promocyjna trwa do 30 listopada  lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych.

Dobrze być w stałym kontakcie z bliskimi czy mieć dostęp do najnowszych informacji ze świata na wyciągnięcie ręki. Dlatego warto czasem doładować konto z usługami na kartę większą kwotą i nie martwić się o dostęp do potrzebnych usług. Tym bardziej, że teraz klienci T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę mają ku temu dodatkowy powód, bowiem gdy doładują konto za min. 50 zł, otrzymają dodatkowe 20 zł w prezencie do wykorzystania na dowolny cel.

Zgarnij 20 zł ekstra
Aby otrzymać bonusowe 20 zł, wystarczy doładować jednorazowo konto kwotą 50 zł lub wyższą na stronie www.doladowania.t-mobile.pl w przypadku numeru w T-Mobile na kartę lub www.doladuj.heyah.pl w przypadku numeru w Heyah na kartę. Po wpłynięciu zasilenia użytkownik otrzyma dodatkowe, promocyjne doładowanie w wysokości 20 zł do wykorzystania  na dowolne usługi. Promocja potrwa do 30 listopada. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych doładowań jest ograniczona. Organizatorem promocji jest Autopay S.A.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronach doładowań www.doladowania.t-mobile.pl oraz na http://www.doladuj.heyah.pl/.

Źródło: materiały prasowe T-Mobile

Jeden komentarz do “Zgarnij dodatkowe 20 zł za doładowanie w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę

 • Właśnie sobie doładowałem ale dostałem tylko 10% więcej (chyba z innej promocji)…
  zaglądam do regulaminu tej promocji a tam:

  㤠II Zasady i przedmiot Promocji
  1. Promocja trwa od 01-11-2023 od godz. 12:00 do 31-12-2023 do godz. 23:59 („Okres Trwania Promocji”) lub do wyczerpania
  łącznej puli 333 doładowań promocyjnych, z zastrzeżeniem ust. 6 poniżej (zwany dalej „Limitem Promocji”), w zależności od
  tego, które ze zdarzeń nastąpi wcześniej.
  ……
  6.Każda ze Stron dysponuje inną ilością doładowań w ramach wspólnego Limitu Promocji wg. poniższego podziału:
  http://www.doladowania.t-mobile.pl – 275 Doładowań Promocyjnych o wartości 20 zł każde.
  http://www.doladuj.heyah.pl/ – 58 Doładowań Promocyjnych o wartości 20 zł każde.
  ……”

  Hej T-Mobile poważnie tylko 333 doładowania? Warto się w takie ilości bawić?
  Ok, rozumiem, że są jakieś limity, że jest regulamin z którym można się zapoznać no ale, że będzie tylko 333 promocyjnych doładowań no to ja jestem rozczarowany.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *