KonkursySmartwatche, Tablety, Urządzenia i Akcesoria GSM

Huawei zaczyna odliczanie do premiery tabletu MatePad 11.5” PaperMatte Edition i zaprasza do udziału w konkursie!

Już 8 kwietnia na polskim rynku zadebiutuje nowy tablet HUAWEI MatePad 11.5” PaperMatte Edition, którego matowy ekran zapewnia świetną widoczność obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Z okazji nadchodzącej premiery oficjalny sklep internetowy huawei.pl zaprasza swoich klientów oraz nowych użytkowników do udziału w konkursie, który odbędzie się w dniach 25.03. – 7.04.2024 r. Do zdobycia są słuchawki marki, najnowszy tablet oraz kupony zniżkowe na jego zakup na huawei.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę, odpowiedzieć w maksymalnie 5 zdaniach na pytanie: „W jaki sposób MatePad 11.5” PaperMatte Edition ułatwiłby Twoją pracę lub naukę?” i zapisać się na newsletter. To wystarczy, aby mieć szansę na znalezienie się w gronie nagrodzonych osób. Na zwycięzców czekają:

  • 1 tablet HUAWEI MatePad 11.5” PaperMatte Edition (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł)
  • 2 pary słuchawek HUAWEI FreeBuds 5i (zwycięzca otrzymuje kupon na zakup produktu za 1zł)

Ponadto każda osoba uczestnicząca w konkursie, w dniu premiery, otrzyma kupon o wartości 50 zł, obniżający cenę zakupu wszystkich modeli z serii MatePad 11.5”. Kupony konkursowe są jednorazowe i można je wykorzystać wyłącznie na huawei.pl do 31.05.2024 r. Kupony nie łączą się ze sobą i nie łączą się z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/offer/regulamin/konkurs-matepad-papermatte

Źródło: Huawei materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *