Etui Huawei Mate 10 Lite – ochrona i komfort

Często zdarza się, że telefony upadają lub się zarysowują. Naprawa potrafi kosztować naprawdę dużo. Dlatego warto za w czasu zadbać o ochronę smartfona i kupić etui oraz folię. W sklepie Home Screen dostępne jest Etui Huawei Mate 10 Lite.

Ochrona i komfort użytkowania smartfona

Telefon to narzędzie pracy, służy do kontaktu z innymi oraz jest źródłem informacji. To tak zwane okno na świat. Dzięki niemu codziennie przeglądamy media społecznościowe oraz wiadomości.

Etui Huawei Mate 10 Lite

Etui Huawei Mate 10 Lite

Etui Huawei Mate 10 Lite wykonane jest z poliwęglanu, dzięki czemu konstrukcja jest twarda oraz odporna na wszelkie zarysowania. Gwarantuje to doskonały wygląd smartfona na co dzień. Etui wyposażone zostało w gumową powłokę, która zabezpiecza telefon przed wyślizgnięciem z dłoni. Dodatkowo zapewnia ona pewny uchwyt. Cała konstrukcja chroni ekran przed zarysowaniami – zapewnia to ramka, która tworzy minimalny prześwit.

Etui i jego zalety

Etui Huawei Mate 10 Lite doskonale zabezpiecza telefon przed czynnikami zewnętrznymi. Do zestawu dołączono szkło hartowane, które pozwoli jeszcze lepiej chronić ekran smartfona.

W dzisiejszych czasach każdy jest zabiegany. Często zdarza się, że telefon upada na podłogę lub zarysowuje się. A przecież im droższy telefon tym lepszy, wyposażony w większą ilość przydatnych funkcji. Dlatego należy o niego szczególnie dbać. Warto już na początku zainwestować w folie lub szkło ochronne oraz etui.

źródło: homescreen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *