Kingston Canvas React dla tych co nagrywają w 4K.

Na kartach SD nie powinno się oszczędzać. Szczególnie niewskazane jest to dla podróżników czy pasjonatów sportów ekstremalnych, którzy starają się uwieczniać swoje eskapady na filmach w rozdzielczości 4K czy dynamicznych seriach zdjęć. Takiemu wyzwaniu podołać mogą tylko najwyższej klasy karty o standardzie U3, jak Kingston Canvas React.

Gdy twoja karta SD za tobą nie nadąża

Przestarzała karta o niskiej klasie prędkości potrafi skutecznie powstrzymać twórcze zapędy użytkownika i ograniczyć możliwości posiadanych przez niego aparatów, kamer czy urządzeń mobilnych. Potwierdza to praktyka i przypadki rozczarowanych konsumentów, którzy zostali zmuszeni do rejestrowania wideo w niższej jakości. Tylko tak bowiem mogli poradzić sobie z problemem uszkodzonych lub poucinanych nagrań oraz irytującym, długim czasem buforowania.

Dlatego tak ważne jest zwracanie uwagi na prędkość zapisu. Różnice w przypadku dostępnych na rynku modeli są ogromne. Oscylują w granicach od 2Mb/s w przypadku modeli klasy 2 do 80Mb/s w przypadku kart Class 10 UHS-I U3. Tylko te ostatnie sprawdzą się w praktyce przy nagrywaniu wideo w 4K.

Kingston Canvas React

Karta SD do nowoczesnej lustrzanki cyfrowej, aparatu bezlusterkowego i flagowego smartfona

Jeśli celujemy w nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K i planujemy robić zdjęcia seryjne, oddające dynamikę sceny, musimy wybrać kartę z górnej półki. Kingston od lat wyznacza trendy w tym zakresie i wraz z modelami Canvas React odpowiada na oczekiwania użytkowników. Dostępne w sprzedaży karty o rozmiarach od 32GB do 512GB są przystosowane do filmów 4K i zdjęć seryjnych. Umożliwiając odczyt danych z prędkością 100 MB/s, a zapis z szybkością 80 MB/s.

Producent zadbał przy tym, by Canvas React nigdy nie zawiodło w terenie i przetrwało nawet najcięższe podróże. Karty posiadają certyfikat IPX7 dotyczący zabezpieczenia przed ciągłym zanurzeniem w wodzie w czasie do 30 minut na głębokości do 1 metra. Są odporne na temperatury od -25°C do 85°C. A także zabezpieczone przed promieniowaniem rentgenowskim zgodnie z wytycznymi normy ISO7816-1.

Bezpieczne dane i najpiękniejsze zdjęcia

Filmy w 4K, zdjęcia seryjne i fotografie o dużej rozdzielczości to najlepszy sposób na zapisywanie wspomnień. Dzisiaj utrwalanie w taki sposób ważnych wydarzeń i pięknych widoków umożliwiają dziesiątki dostępnych urządzeń. By nie ograniczać ich możliwości i nie psuć sobie planów, warto wyposażyć je w najlepsze karty SD, odporne na uszkodzenia i odpowiednio szybkie. Takie są właśnie Kingston Canvas React.

źródło: abc data

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *