LG z prestiżowymi nagrodami 2020 CES Innovation Awards

Stowarzyszenie CTA™ (Consumer Technology Association) doceniło firmę LG Electronics za przełomowe innowacje w dziedzinach technologii oraz wzornictwa, przyznając nagrody i wyróżnienia w konkursie 2020 CES® Innovation Awards. Tym samym, produkty LG, takie jak telewizory OLED, urządzenia AGD i flagowe smartfony, już po raz ósmy z rzędu zostaną uhonorowane nagrodami CES Innovation Awards. Nagrody te przyznawane są najbardziej innowacyjnym urządzeniom prezentowanym podczas międzynarodowych targów CES.

Nagroda CES Best of Innovation

Podczas targów CES 2020 telewizory LG OLED ponownie otrzymają nagrodę CES Best of Innovation Award w kategorii wyświetlaczy wideo. Zdobędą to najwyższe wyróżnienie już po raz trzeci w ciągu ostatnich pięciu lat. Firma LG oferująca najlepiej sprzedające się na świecie telewizory OLED utworzyła kategorię telewizorów OLED Premium. Wyróżniają się one idealną czernią, niesamowitym odwzorowaniem kolorów oraz niezrównanym zakresem tonalnym.

Urządzenia do domowej rozrywki

Na szczególną uwagę zasługują dwie nagrody Innovation Awards dla jednego z pierwszych telewizorów nowej generacji (NEXTGEN TV). Zobaczymy go podczas targów CES 2020 – telewizor LG OLED. Zgodny z nowym standardem telewizji ATSC 3.0, opracowanym przy udziale firmy LG.

Urządzenia AGD

Nagrody CES 2020 Innovation Awards przyznano kilku nowym urządzeniom AGD firmy LG. W szczególności lodówce InstaView™ Door-in-Door®, wyposażonej w pierwszą w branży technologię lodu w kulkach Craft Ice™. W grupie wyróżnionego sprzętu AGD firmy LG znajdą się. Nagrodzona po raz drugi szafa parowa LG Styler z czarnym lustrzanym panelem przednim. Zupełnie nowy przenośny oczyszczacz powietrza LG PuriCare™. A także innowacyjne sprzęty AGD zaprezentowane na targach CES 2020.

Szafa parowa LG Styler-5.jpg

Smartfony

Najważniejszym produktem LG uhonorowanym nagrodą CES Innovation Awards w kategorii urządzeń mobilnych jest rewolucyjny smartfon LG G8X ThinQ. Smartfon z dodatkowym ekranem, zapewniającym wyższy komfort pracy i rozrywki we wszystkich sytuacjach, w których lepiej jest korzystać z dwóch identycznych wyświetlaczy OLED. Nagrodę dostanie też smartfon LG V50 ThinQ 5G pozwalający na pełne wykorzystanie możliwości sieci piątej generacji. Również nagrodę otrzyma smartfon LG G8 ThinQ o wyrafinowanym, minimalistycznym wzornictwie. Dodatkowo wyposażony w innowacyjne funkcje audio, nowy aparat wraz z nowym oprogramowaniem, a także nowoczesne funkcje dotykowe i zabezpieczenia biometryczne. 

199A4431.jpg

Nagrody za innowacje CES Innovation Awards

Konkurs CES Innovation Awards organizowany jest i prowadzony przez stowarzyszenie CTA. Jest to coroczne wydarzenie mające na celu uhonorowanie produktów z branży elektroniki użytkowej, które wyróżniają się wzornictwem i rozwiązaniami technicznymi. Jury konkursowe, w skład którego wchodzą branżowi eksperci, między innymi przedstawiciele mediów, projektanci i inżynierowie, ocenia walory techniczne, estetykę i wzornictwo, funkcjonalność oraz atrakcyjność dla konsumentów – na podstawie tych kryteriów przyznaje nagrody w 28 kategoriach.

Pełną listę nagród 2020 CES Innovation Award przyznanych produktom LG poznamy podczas konferencji prasowej firmy LG poświęconej targom CES. Odbędzie się ona 6 stycznia 2020 o godzinie 8:00 czasu PST w Las Vegas. Targi CES 2020, organizowane i prowadzone przez stowarzyszenie CTA, odbędą się w Las Vegas w dniach 7–10 stycznia. Podczas tego światowego wydarzenia spotkają się zarówno liderzy, jak i wschodzące gwiazdy rynku. Wszyscy będą prezentować innowacje wytyczające nowe trendy szybko rozwijającej się branży elektroniki użytkowej. Odwiedzający targi CES będą mogli zapoznać się z najważniejszymi osiągnięciami z różnorodnych dziedzin. Między innymi takich jak sieć 5G, sztuczna inteligencja, rzeczywistość rozszerzona i wirtualna, inteligentny dom, inteligentne miasta, motoryzacja, czy cyfrowe rozwiązania dla służby zdrowia.

źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *