GSMRecenzjeSmartwatche, Tablety, Urządzenia i Akcesoria GSM

TL-PB10000 – bank energii w naszej kieszeni.

Każdego z nas może spotkać mało przyjemna sytuacja rozładowanego smartfonu lub tabletu i to w najmniej odpowiednim momencie oraz brak możliwości podłączenia się z ładowarką do sieci. Ba komu się to już nie zdarzyło?

Może więc warto przy bardzo aktywnym użytkowaniu urządzeń mobilnych oraz bez potrzeby robienia przy tym „postojów” na naładowanie baterii pomyśleć nad Powerbankiem? Sprawdźmy zatem jak sprawdza się w takich sytuacjach powerbank od TP-Link o pojemności 10000 mAh.

Wygląd i wykonanie

Powerbank TL-PB10000 wykonano w całości z czarnego matowego plastiku. Ma smukły kształt, a jego wszystkie krawędzie są zaokrąglone. Na dole na wierzchu urządzenia znajdziemy 4 diody, które informują nas o stanie naładowania baterii. Pod spodem mamy dwa porty USB do ładowania oraz jeden micro USB do naładowania powerbanku. W porównaniu do banków energii z bateriami litowo-jonowymi, TL-PB10000 jest cieńszy i bardziej elegancki. Ta przenośna ładowarka doskonale mieści się w dłoni. Uniwersalne porty zaprojektowane są w taki sposób, aby były w stanie zapewnić niezwykle dużą moc ładowania urządzeniom korzystającym z baterii o dużej pojemności a także aby mogły bezpiecznie ładować małe urządzenia, korzystające z baterii o niskiej pojemności.

TL-PB10000
TL-PB10000

Działanie w praktyce

Podczas testów oraz użytkowania Powerbank TL-PB10000, bez problemu był w stanie naładować mój telefon o pojemności 2500 mAh od 0% do 100% cztery razy po kolei a więc niewątpliwie wynik zgadzałby się z jego możliwościami. Stąd dobrze wiedzieć, że ma się w torebce, plecaku, kieszeni taki bank energii dla swojego telefonu lub tabletu. Oczywiście stacjonarnie można jednocześnie ładować bank energii i podłączone do niego urządzenia. Natomiast sam powerbank ładuje się mniej więcej 7 godzin.

Powerbank TL-PB10000 doskonale sprawdzi się w podróży – to starannie zaprojektowane, wydajne źródło energii zamknięte w eleganckiej obudowie.

Powerbank TL-PB10000 jest kompatybilny z urządzeniami smart obsługującymi systemy iOS, Android, Windows, a także z większością urządzeń zasilanych poprzez USB.

Specyfikacja TP-Link TL-PB10000

  • Bardzo duża pojemność 10000mAh
  • Wystarczy na 4 ładowania
  • Moc 2,1A umożliwia ultraszybkie ponowne naładowanie banku energii – nawet 50% szybsze osiągnięcie pełnej pojemności 
  • Litowo-polimerowa bateria znacznie zwiększa bezpieczeństwo
  • Bank energii i podłączone urządzenia mogą być ładowane jednocześnie
SPECYFIKACJE
Wydajność10000mAh
Moc wejściowaDC 5V/2,1A
Moc wyjściowaDC 5V/2,1A
Interfejs1 port Micro USB
2 porty smart
Diodowy wskaźnik poziomu naładowania baterii
PrzyciskiPrzycisk do wyświetlenia poziomu baterii
KompatybilnośćUrządzenia smart z systemem iOS, Android, Windows i większość
urządzeń zasilanych poprzez USB
Waga213g
Wymiary153,8×65,5×13,7 mm (6×2,5×0,5 cala)
(M)