Listopadowa promocja Samsung na zakup Galaxy Note10, S10e oraz Galaxy A10 i A20e

Listopadowa promocja Samsung dla wszystkich planujących zakup smartfonu do 24 listopada 2019 r. Przy zakupie flagowca Galaxy Note10 lub Galaxy S10e można odzyskać dodatkowe 500 zł za swój dotychczasowy smartfon. A zakup modeli Galaxy A10 oraz A20e premiowany jest kwotą 150 zł. Klienci będą mogli odebrać ją z bankomatów sieci Euronet.

  1. W ramach promocji Samsung Odkup, klienci którzy kupią Galaxy Note10 lub S10e i odsprzedają swój smartfon zyskają dodatkowe 500zł przy odkupie.
  2. Kupując model Galaxy A10 lub A20e można odzyskać 150 zł.
  3. Promocje trwają od 8 do 24 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery bądź zwroty.

Jak skorzystać z promocji na zakup Galaxy Note 10 i Galaxy S10e?

Aby skorzystać z promocji należy zakupić model Samsung Galaxy Note 10 lub S10e w okresie od 8 listopada do 24 listopada 2019 w jednym z punktów sprzedaży partnerów handlowych Samsung[1]. Po zakupie wystarczy aktywować[2] urządzenie do 27 listopada i zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung. Formularz zgłoszeniowy dostępny po zalogowaniu w Samsung Members należy wypełnić w ciągu 7 dni od momentu aktywowania urządzenia. W ciągu 14 dni po potwierdzeniu rejestracji formularza, w Aplikacji Samsung Members zostanie wyświetlony baner z voucherem o wartości 500 złotych. Voucher jest ważny w ciągu 7 dni od daty pobrania. Można dzięki niemu zwiększyć wycenę obecnego  smartfonu sprzedawanego w ramach promocji Odkup. Voucher należy zrealizować w ramach sprzedaży dotychczas posiadanego smartfonu na zasadach określonych na stronie wycena.samsung.pl.

Jak odzyskać 150 zł przy zakupie Galaxy A10 i A20e?

Aby skorzystać z listopadowych promocji Samsung należy do 24 listopada zakupić model Galaxy A10 lub A20e w jednym z punktów sprzedaży partnerów handlowych Samsung1. Następnie należy aktywować2 zakupione urządzenie i zalogować się do aplikacji Samsung Members w ramach konta Samsung. Po upływie 14 dni od aktywacji urządzenia otrzymujemy kod. Uprawnia on do otrzymania zwrotu części ceny zakupionego urządzenia w wysokości 150 zł. Wypłaty dokonujemy w bankomacie w ciągu 7 dni od momentu aktywacji kodu.

[1] Lista  partnerów handlowych dostępna jest w regulaminie promocji.

[2] Przez aktywację należy rozumieć uruchomienie urządzenia na czas co najmniej 5 minut i zaakceptowanie postanowień umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA). Do aktywacji niezbędna jest aktywna karta SIM polskiego operatora oraz dostęp do sieci.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *