Allview X6 Xtreme z funkcją ładowania bezprzewodowego.

Zaprojektowany z myślą o najlepszych cechach użytkownych, nowy flagowy model Allview wyposażony jest w bezprzewodowy system ładowania.  X6 Xtreme można łatwo umieścić na dowolnej ładowarce bezprzewodowej. A ładowanie będzie łatwe bez względu na to gdzie jesteś, w biurze, w samochodzie, lub w domu.

Dzięki X6 Xtreme możesz cieszyć się najprostszym i najbardziej przyjaznym sposobem ładowania. A wszystko jest szybsze, łatwiejsze i wygodniejsze.

Z ekranem 19.5: 9, bocznymi i górnymi ramkami zaledwie 3 mm, nowy flagowy X6 Xtreme powiększa powierzchnię interakcji wizualnych nawet o 4% w porównaniu do  modelu Allview – X5 Pro.

Aparat selfie posiada zoptymalizowany system przesuwu. Pozwala on na poruszanie się aparatu w pionie, poza wyświetlaczem.

Przednia kamera  ma 50 000 zastosowań. Urządzenie posiada odcisk palca na ekranie i ekran AMOLED o doskonałym współczynniku kontrastu, dobrze zdefiniowanych kolorach i minimalnym zużyciu energii.

„Allview X6 Xtreme uwzględnia życzenia i potrzeby użytkownika.  Jest ergonomiczny, posiada przejrzysty wyświetlacz o przekątnej 6,3 cala, bez wcięć  z optymalnym stosunkiem między całkowitym rozmiarem wyświetlacza i maksymalnym rozmiarem obszaru wyświetlania. Przyjrzeliśmy się kilku rozwiązaniom integrującym kamerę czołową i zdecydowaliśmy, że kamera nie będzie częścią wyświetlacza. Jesteśmy pewni, że okaże się to rozwiązaniem roku w kategoriach aparatów selfie „, stwierdził Lucian Peticilla, dyrektor generalny Allview.

Smartfon X6 Xtreme będzie wkrótce dostępny , w szacunkowej cenie 299 €.

źródło: allview

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *