Od Virgin Mobile 5 najważniejszych rzeczy o darmowym pakiecie netu

Od Virgin Mobile
Od Virgin Mobile już od tego miesiąca możecie dostać promocyjną paczkę 10 GB. Jest ona dostępna na wszystkich starterach w ofercie na kartę. Poniżej znajdziecie pięć najważniejszych informacji o tej nowej promocji.

1. 10 GB z Darmowym Starterem

Promocyjny pakiet obejmuje także Darmowe Startery. To oznacza, że starter z 10 GB można otrzymać zupełnie bezpłatnie. Koszt karty SIM to 0 zł, dostawa kurierem z rejestracją numeru kosztuje 0 zł, a na starterze dostępny jest bezpłatne 10 GB. Dodatkowo każdy Darmowy Starter posiada 5 zł na saldzie do wykorzystania na kolejne usługi.

Proponują 3 sposoby na wykorzystanie Darmowego Startera od Virgin Mobile:

Sposób 1: zamawiasz bezpłatny starter i cieszysz się z 10 GB netu na wakacje – zyskujesz 10 GB za 0 zł,

Sposób 2: zamawiasz bezpłatny starter, doładowujesz go za 5 zł i uruchamiasz #WAKACYJNY_WYPAS – zyskujesz łącznie 20 GB za 5 zł,

Sposób 3: zamawiasz bezpłatny starter, doładowujesz konto za 25 zł i uruchamiasz #BEZLIMITU – zyskujesz 30 GB oraz minuty i SMS-y bez limitu za 25 zł.

Każda osoba może zamówić jeden Darmowy Starter. A paczka 10 GB jest ważna 30 dni od momentu aktywacji karty SIM.

 

2. 10 GB dotyczy każdego startera zamawianego na ich serwisie www

Niezależnie od tego jaki starter zamawiasz, będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego 10 GB. Wystarczy aktywować zamówioną kartę SIM. Poniżej krótka legenda jakie startery dostępne są w ofercie Virgin Mobile:

  • Darmowy Starter – tak, to ten, który opisaliśmy wyżej – możesz go zamówić jednorazowo.
  • Starter z 5 zł na saldzie – podstawowy produkt, możesz zamówić tyle sztuk ile zechcesz i na każdym będzie 10 GB.
  • Starter z pakietem 3w1 – czyli starter z uruchomionym pakietem #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #DLAMNIESUPER. Darmowa paczka 10 GB zsumuje się z internetem dostępnym w pakiecie.
  • Starter Freemium – to szczególna wersja pakietu 3w1, bo usługi dostajesz za darmo. 30 SMS, 30 minut, 300 mega za free. A teraz będzie to 10 300 mega!

 

3. Przenosząc numer też dostaniesz 10 GB!

Bo promocyjny pakiet danych dostępny jest także w sytuacji, kiedy przenosisz swój numer do oferty na kartę. A to nie wszystko. W trakcie procesu przeniesienia numeru możesz dobrać do swojego zamówienia dodatkowy upominek. Na przykład voucher na korzystanie z nawigacji Coyote zupełnie za darmo przez 6 miesięcy.

 

4. Dostawa i rejestracja też są darmowe

Kupując starter musimy pamiętać, aby go zarejestrować. W przeciwnym razie, nie będziemy mogli wykonywać połączeń. Na szczęście startery od Virgin Mobile wysyłane są kurierem, który nie dość, że jest bezpłatny to jeszcze w trakcie przekazania paczki dokona weryfikacji naszego dokumentu tożsamości, co załatwi obowiązek rejestracji. Proste!

 

5. A co gdy już mam te 10 GB?

Z gigabajtami jest trochę jak z pieniędzmi – nigdy nie jest ich za dużo, bo zawsze znajdziesz dla nich jakieś zastosowanie. Mając 10 GB będziesz mógł (i uwaga, bo to dane w przybliżeniu):

  • odwiedzić 100 000 stron internetowych;
  • przesłuchać 10 000 piosenek;
  • obejrzeć 1000 filmów.

 

 

źródło: virgin mobile

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *