VIP Service i warsztaty fotograficzne w ekskluzywnej ofercie od Sony

Dziś, 13 sierpnia rusza przedsprzedaż Xperii XZ2 Premium, która trafia do Polski w limitowanej serii. Oferują ten model salony oraz sklep internetowy Sony Centre, a od 16 sierpnia także sklep online sieci Play. Sony zaś dokłada do sprzedaży bardzo atrakcyjne bonusy, będzie to usługa VIP SERVICE oraz WARSZTATY FOTOGRAFICZNE.

Ten smartfon już zyskał miano „królowej nocy”, choć nie było go dotąd na polskim rynku. Wszystko za sprawą niezwykłych właściwości jego aparatu, na czele z gigantycznym ISO 51200 w trybie fotografowania i ISO 12800 przy tworzeniu filmów, a także z systemem Motion Eye i rejestracją nagrań video w technologii 4K HDR.

USŁUGA VIP SERVICE I WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Pierwszym z nich jest usługa VIP Service. Co ona dokładnie oznacza? Po pierwsze – przyśpieszony czas naprawy 72 godziny i możliwość bezpłatnego wypożyczenia telefonu zastępczego. VIP Service to jednocześnie usługa door-to-door, czyli bezpłatny odbiór i odesłanie smartfonu Xperia XZ2 Premium. W sytuacjach ekstremalnych to pomoc nie do przecenienia.

Kolejnym benefitem są warsztaty fotografii mobilnej, które Sony organizuje specjalnie dla posiadaczy smartfonów Xperia XZ2 Premium. Poprowadzi je znany fotograf Marek Arcimowicz, specjalista od fotografii podróżniczej i jednocześnie reporter National Geoographic.

Warsztaty z Markiem Arcimowiczem odbędą się w sobotę 6 października w studio Bajka w Warszawie przy ul. Rydygiera 8, lok. 20B. Początek o godzinie 10.00, liczba miejsc jest ograniczona – może w nich wziąć udział 30 osób, które jako pierwsze dokonają rejestracji w formularzu na stronie www.warsztatyxperia.pl do dnia 3 października 2018 roku. O wzięciu udziału w warsztatach fotograficznych decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz rejestracyjny będzie udostępniony od 31 sierpnia.

Wszystkim posiadaczom Xperii XZ2 Premium, którzy nie będą mogli uczestniczyć w szkoleniu warsztatowym pod okiem Marka Arcimowicza, udostępniony zostanie poprzez aplikację Xperia Lounge link do nagrania szkoleniowego. Będzie on dostępny od 15 października.

JAK ROBIĆ DOBRE ZDJĘCIA SMARTFONEM?

Cel tego spotkania jest oczywisty: chcą wesprzeć Was w doskonaleniu umiejętności fotograficznych, zaprezentować możliwości filmowe i fotograficzne Xperii XZ2 Premium. A także wykazać na co Was stać, jeśli tylko posłuchacie rad Mistrza ?

Co czeka Was w czasie warsztatów?

Marek Arcimowicz zaprezentuje Wam możliwości Xperii i wskaże pomocny do fotografii software. Pokaże jak poprawnie skonfigurować aparat w smartfonie, jak wykorzystać mocne strony Xperii do robienia doskonałych zdjęć, nauczy Was podstaw edycji zdjęć, pomoże wybrać oprogramowanie i zaprezentuje jego właściwości. Bardzo ciekawie zapowiadają się zajęcia praktyczne – fotografowanie w terenie, z osobistymi konsultacjami ad-hoc, które pozwolą Wam robić jeszcze lepsze, ciekawsze zdjęcia. Ponadto każdy uczestnik warsztatów będzie mógł wydrukować swoją najlepsze zdjęcia. W programie jest lunch, nie gwarantujemy jedynie noclegów i nie zwracamy kosztów podróży do stolicy.

Podczas warsztatów będzie nagrywany film prezentujący wszystkie informacje szkoleniowe i porady autorstwa Marka Arcimowicza. Tylko posiadacze Xperii XZ2 Premium w wersji limitowanej będą mogli go obejrzeć za pośrednictwem aplikacji Xperia Lounge.

Jeśli chcecie wziąć udział w warsztatach z Arcimowiczem i czuć się bezpiecznie dzięki usłudze VIP Service, dedykowanej wyłącznie posiadaczom Xperii XZ2 Premium, skorzystajcie z przedsprzedaży tego smartfonu. Sieć Play i Sony Centre nie wykluczają, że do oferowanych produktów będą dorzucać kolejne, promocyjne gadżety! Warto zapoznać się z ich ofertą już dziś.

POZNAJ MARKA ARCIMOWICZA

Rocznik 1972. Fotograf zawodowy od „zadań specjalnych” z ponad 20-letnim stażem. Fotograf magazynu NATIONAL GEOGRAPHIC Polska od początku jego istnienia, czyli od roku 1999. Od 2014 uczestniczy jako fotograf w projekcie KNKŚ Martyny Wojciechowskiej. Okazjonalnie wykładowca akademicki. Początkowo jego zainteresowania fotograficzne skupiały się wokół architektury i sztuki użytkowej.

Przez ostatnie lata koncentruje się głównie na aspektach dynamiki i ruchu w fotografii. Wynika to z jego zaangażowania w dalekie wyprawy i w sporty ekstremalne. Fotografował w różnych stronach świata, w regionach obcych kulturowo Europejczykowi, bardzo egzotycznych, dziwnych, nieznanych, odległych. Od śnieżnej pustki Spitsbergenu, przez pustynię Gobi, Papuę, Indie, Mongolię, Nepal i himalajskie szczyty. Uczestnik i organizator wypraw wspinaczkowych, eksploracyjnych i naukowych. W ramach międzynarodowej ekspedycji naukowej w roku 2012 wspiął się na niezdobyty wcześniej szczyt Tramen Tepui w Wenezueli, plonem wyprawy było również odkrycie 3 nieznanych dotąd gatunków zwierząt. Uczestnicząc we wspólnych wyprawach, wspinając się i fotografując niejednokrotnie współdziałał z elitą wspinaczy i alpinistów.

Przez lata redaktor i “frontowy” fotograf Magazynu „Góry”. Jego prace i artykuły publikowano na łamach wydawnictw książkowych i prasy, m.in.: „National Geographic”, „Traveller”, „Geo”, „Podróże”, „Focus”. Jego prace były eksponowane na wystawach Oczami Fotografów National Geographic. Współpracował z czołowymi agencjami reklamowymi w Polsce i za granicą. Jego prace nagradzane były wielokrotnie w Polsce i w świecie.

 

źródło: sony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *