Szybkość i stabilność router TP-Link Archer C5 V4

Archer C5 V4

Użytkownicy mają obecnie bardzo konkretne oczekiwania w stosunku do domowej sieci Wi-Fi. Zależy im na stabilności połączenia, dużym zasięgu i prędkości transmisji odpowiedniej do zastosowań multimedialnych. Dlatego też ich uwaga kieruje się w stronę wysokiej jakości routerów, jak TP-Link Archer C5 V4 AC1200.

Dostępny w ofercie ABC Data router marki TP-Link to konstrukcja wyposażona w cztery anteny. Umiejscowione w taki sposób, by zapewniać wydajność i stabilność połączeń bezprzewodowych na odpowiednim poziomie. Archer pozwala na jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o prędkości 300Mb/s w paśmie 2,4GHz . A także sieci o prędkości 867Mb/s w paśmie 5GHz. W sumie więc oferuje 1,2Gb/s całkowitej przepustowości. Umożliwiając swobodne granie przez sieć, strumieniowanie transmisji wideo i wykorzystywanie sieci do wielu różnych zastosowań domowych w tym samym momencie.

Producent wyposażył router w funkcję multi-SSD, która umożliwia tworzenie osobnych sieci bezprzewodowych do różnych zastosowań, a także kontrolę rodzicielską. Rodzice mogą więc bez większych kłopotów ustawić listy adresów URL dostępnych lub zablokowanych z poziomu danej sieci, dbając o bezpieczeństwo najmłodszych domowników. Nic nie stoi na przeszkodzie, by za pomocą harmonogramu dostępu określić też pory dostępu dla każdego urządzenia korzystającego z routera.

Archer C5 V4

Produkt TP-Link umożliwia szybkie i bezproblemowe udostępnianie plików lub multimediów z urządzeń i nośników danych połączonych z routerem za pomocą portu USB 2.0. O bezpieczeństwo transmisji dbają z kolei metody szyfrowania WEP 64/128 bit, WPA /WPA2 i WPA-PSK/WPA2-PSK.

Dużym atutem modelu Archer C5 V4 vjest obsługa protokołu TR-069, umożliwiającego zdalne zarządzanie konfiguracją routera. Jest to funkcja chętnie wykorzystywana przez operatorów i dostawców sieci internetowej, pozwalająca na szybką i bezpieczną komunikację z klientem końcowym. Operator ISP może przywrócić pierwotne ustalenia urządzenia końcowego, wykonać aktualizację oprogramowania firmware, a także szybko zareagować na luki w systemie zabezpieczeń, wszystko bez konieczności angażowania użytkownika.

Wyposażony w cztery gigabitowe porty LAN i gigabitowy port WAN Archer C5 AC1200 ma wszystko, by przyciągać uwagę klientów, którzy planują wymianę routera i mają wobec urządzenia jasno określone wymagania. Zachęcamy do odwiedzania serwisu Interlink i dodania go do swojej oferty.

 

 

 

 

źródło: abc data

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *