Q-Smart Black Edition i klasyczny FLIP 3 od dziś w sklepach Biedronka!

Od dziś w ofercie sklepów Biedronka dostępne są dwa modele telefonów marki myPhone – polskiego producenta urządzeń mobilnych. Są to nowe odsłony urządzeń ze znanych serii Q-Smart i FLIP, czyli: 5-calowy, stylowy smartfon Q-Smart Black Edition oraz klasyczny telefon FLIP 3 z kultową klapką. Oba modele dostępne są w wyjątkowych cenach, odpowiednio za: 299 zł i 129 zł.

myPhone Q-Smart Black Edition to atrakcyjne rozwiązanie dla osób rozważających zakup nowego smartfona. Ceniących elegancki design i sprawne funkcjonowanie, przy zachowaniu standardowych parametrów technicznych urządzenia. Już pierwszy kontakt z Q-Smartem Black Edition robi niezwykłe wrażenie, dzięki smukłej obudowie w kolorze głębokiej czerni, metalowym „pleckom” i srebrnym wstawkom. Smartfon jest nie tylko ładny, ale ma też bardzo dobrze spasowane komponenty.

Na uwagę zasługuje również duży, 5-calowy wyświetlacz z technologią In-Plane Switching. Zapewniającą jeszcze większe kąty widzenia i bardziej rzeczywiste kolory niż tradycyjne ekrany. Niemniej ważne jest też wnętrze smartfona. Model posiada główny aparat o matrycy 5 Mpx z autofocusem i doświetlającą diodą LED, dzięki czemu z powodzeniem uwiecznimy warte zapamiętania chwile oraz wakacyjne przeżycia. Dodatkowy, przedni aparat VGA pozwoli wykonać selfie i nawiązać wygodne połączenia wideo.

Przyjemność z użytkowania telefonu zapewnia chipset Spreadtrum SC7731C z czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM. Zastosowanie takich podzespołów pozwala na stabilne korzystanie ze smartfona przy jednoczesnej wielozadaniowej pracy. Nowy Q-Smart jest wyposażony w litowo-jonowy akumulator 2000 mAh zapewniający do 6 godzin nieprzerwanych rozmów, albo do 7 dni działania w trybie czuwania. Model posiada 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o 32 GB za pomocą karty microSD (do nabycia oddzielnie). Wbudowany moduł 3G zapewnia dostęp do internetu i korzystanie z przeglądarki WWW, ulubionych aplikacji czy poczty e-mail.
Do ważnych funkcjonalności smartfona należą również: Dual SIM, GPS, Wi-Fi, Bluetooth i radio FM.

Q-Smart Black Edition

Q-Smart Black Edition

Q-Smart Black Edition pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android 7.0 Nougat z certyfikacją GMS (Google Mobile Services). Potwierdzającą, że model spełnia wytyczne Google dotyczące przystosowania urządzenia jak i oprogramowania pod system Android.

 

Z kolei myPhone FLIP 3 to prosty w obsłudze telefon klawiszowy z kultową klapką – idealne rozwiązanie dla wielbicieli klasyków oraz osób preferujących tradycyjne urządzenia i podstawowe funkcje. Klapka telefonu zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest bowiem odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Ekran 2.4” z obrazkowym menu jest czytelny i kolorowy. A klawisze duże i ergonomiczne, z funkcją szybkiego wybierania. Wyróżniający się jest też dodatkowy, niewielki ekran na obudowie, wyświetlający ikony notyfikacji informujące o przyjściu wiadomości sms, nieodebranym połączeniu oraz o statusie radia FM. Teraz wystarczy tylko jeden rzut oka na telefon, aby wiedzieć o najważniejszych sprawach.

myPhone FLIP 3 posiada aparat fotograficzny VGA (0,3 Mpx). Jak również dużą baterię o pojemności 900 mAh, która gwarantuje do 4,5 godzin ciągłych rozmów albo do 8 dni pracy w trybie czuwania. Wewnętrzną pamięć telefonu 32 MB można rozszerzyć o dodatkowe 16 GB, dzięki karcie microSD (do nabycia oddzielnie). Model ma również latarkę, przycisk SOS, moduł Bluetooth i radio FM. A także inne przydatne funkcjonalności takie jak: odtwarzacz audio, zegar, alarm, kalkulator, a także kalendarz i Dual SIM.

Oba produkty zostały przebadane przez niezależną jednostkę certyfikującą DEKRA, która sprawdziła je pod kątem funkcjonalności, łatwości obsługi, parametrów technicznych i wytrzymałości.

Q-Smart Black Edition

myPhone FLIP 3

Smartfon myPhone Q-Smart Black Edition w czarnej wersji kolorystycznej (cena 299 zł) a także klasyczny telefon myPhone FLIP 3 (cena 129 zł), dostępne są we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 10 do 23 lipca lub do wyczerpania zapasów.

 

 

źródło: myphone

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *