W Play – Stacjonarny i komórkowy razem.

Dwie karty SIM, dwa numery (stacjonarny i komórkowy) i dwa telefony z jednym niskim rachunkiem. Takie rozwiązanie od dziś (18.05) chcą zaproponować w Play tym, którzy korzystają z telefonu stacjonarnego. Rozumieją, że niektórzy mają go z wygody czy z przyzwyczajenia do przypisanego numeru i nie chcą z niego rezygnować. Od dziś będą proponować takim osobom bardzo fajne i proste rozwiązanie:

Tylko 35 zł miesięcznie za numer stacjonarny i komórkowy.

Na obu numerach połączenia są nielimitowane a na komórce dodatkowo dostaniecie 1 GB danych. Już od 10 zł miesięcznie zaproponują Wam nowoczesny telefon stacjonarny lub smartfona. Promocja jest dostępna dla osób, które przeniosą swój numer stacjonarny do Play.

Oferta skierowana jest do tych, którzy posiadają już swój numer stacjonarny, a jest ich przecież w Polsce wciąż ponad 5 milionów!
Oferta dedykowana jest tym, którzy cenią sobie długie rozmowy z telefonu stacjonarnego, ale dotychczas swobodnie mogli rozmawiać tylko z innymi numerami stacjonarnymi, a z telefonu komórkowego korzystali jedynie w terenie i to bardzo..rzeczowo ;)

 

źródło: play.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *