Pakiet Office 365 Personal taniej o 120 zł! z myPhone

Office 365 Personal

mPTech został partnerem Microsoft w Polsce. Od teraz do opakowań z urządzeniami myPhone i Hammer pracującymi na Androidzie, dołączane są kupony na zakup pakietu Office 365 Personal w promocyjnej cenie 179 zł zamiast 299 zł. Dzięki niemu znane i przydatne programy: Word, Excel, PowerPoint oraz Skype, OneDrive i Outlook, można zainstalować na urządzeniach domowych – komputerach PC lub Mac oraz uaktywnić jeszcze więcej funkcji na smartfonach i tabletach.

Kupując pakiet Office 365 Personal każdy użytkownik uzyskuje roczną licencję na programy. A także 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive, na której może przechowywać swoje pliki, zdjęcia, muzykę czy filmy.

Dzięki programom zainstalowanym jednocześnie na komputerze PC lub MAC oraz urządzeniu mobilnym, bez przeszkód można wprowadzać zmiany z innymi użytkownikami równocześnie. A także udostępnić wersję dokumentu z komentarzami innych użytkowników, unikając konfliktów wersji. Okaże się to przydatne i bardzo ważne dla tych, którzy dużo pracują, prowadzą własną działalność, zarządzają wieloma projektami i lubią mieć wszystkie dokumenty pod ręką.

 

 

 

 

źródło: myPhone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *