Nju z rachunkiem wszystkie połączenia za max 19 zł

W nju do abonamentów za max 19 i 29 złotych zapakowali wszystkie połączenia z numerami stacjonarnymi. Dotąd były one dodatkową opcją do wyboru za 10 zł miesięcznie. A to oznacza, że od dziś we wszystkich planach nju z rachunkiem są nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne w kraju oraz w roamingu na terenie UE. Natomiast ceny ani drgnęły.

Na przykład w nju z rachunkiem za max 19 zł są teraz wszystkie połączenia telefoniczne w kraju i roamingu w UE. A do tego jeszcze 1 GB internetu w kraju, w tym 0,96 GB także na internet w roamingu w UE. Wielbiciele SMS-ów i MMS-ów powinni do tego dorzucić jeszcze 9 zł na swoje hobby – również bez limitu na terenie kraju i UE.

Myślę jednak, że lepiej zaszaleć i zainwestować jeszcze 10 zł by po prostu wziąć nju z rachunkiem za max 29 zł i dostać w nim 10 GB w kraju, w tym także 1,46 GB w roamingu.

Fajnie? Myślę, że fajnie, a nawet jeszcze fajniej. Jeśli jest Was dwoje, to  za drugi numer w Waszej parze zapłacicie tylko 9 zł. A to sprawi, że za wszystkie połączenia i pakiet 1 GB internetu razem wychodzi  tylko 14 zł miesięcznie. Ewentualnie w opcji na bogato z 10 GB internetu  – 19 zł miesięcznie na głowę.

W nju dopakowali też więcej internetu w nju z rachunkiem za max 39 zł miesięcznie. Teraz jest go tam 20 GB do wykorzystania w kraju, w tym 1,96 GB także w roamingu.

Wszystkie oferty, o których dziś piszemy łączą się z usługą „im dłużej tym lepiej”. A to oznacza, że po pół roku stażu w nju dostaje się 2 razy więcej GB, po roku 2,5 raza więcej, a po dwóch latach 3 razy więcej GB co miesiąc. Czyli po dwóch latach to aż 60 GB w nju z rachunkiem za max 39 zł.

Jak to wszystko razem wygląda widać tutaj:

nju

Jednym słowem – pełna walizka

Na koniec trochę formalności:

Nowa oferta obowiązuje już od – 29 czerwca 2017 roku – na stałe. To nie jakaś krótkotrwała promocja. Zmieniają się też nazwy dotychczasowych ofert z rachunkiem, bo po zmianach, stare po prostu już nie pasują. Równocześnie zablokowana zostanie możliwość aktywacji starych usług do planu nju buzz: jeden na wszystko, wszystko komórkowe za 29 zł, rozmowy i internet, do komórkowych za 19 zł. Stare usługi będą mogły być używane przez klientów, którzy zakupili je przed 29 czerwca. Nowi klienci nie będą mogli ich aktywować – w sumie nie sądze by chcieli. Klienci „starych” usług mogą przejść na nowe oferty włączając je przez sms lub na swoim koncie na njumobile.pl w zakładce usługi.  Cały opis nowej oferty znajdziecie oczywiście na www.njumobile.pl

 

źródło: orange

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *