Smartfony LG z jeszcze szybszymi aktualizacjami – firma uruchamia Globalne Centrum Aktualizacji Oprogramowania

LG

Firma „LG Electronics” uruchomiła w Korei Południowej nowe Centrum Aktualizacji Oprogramowania. Jest to pierwszy taki ośrodek mający na celu zapewnienie klientom z całego świata szybszych aktualizacji systemów operacyjnych i oprogramowania w smarfonach. Centrum, zlokalizowane w nowym kampusie badawczo-rozwojowym w Magok-dong, w zachodniej części Seulu, otwarto aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

Działalność Centrum Aktualizacji Oprogramowania będzie obejmować nie tylko opracowywanie i dostarczanie regularnych aktualizacji systemów operacyjnych dla smartfonów. Ośrodek ten będzie też prowadził ciągłe testy stabilności i kompatybilności sprzętu oraz zaktualizowanego oprogramowania urządzeń.
Dzięki nowej placówce firma będzie mogła szybciej udostępniać aktualizacje systemów operacyjnych w krajach, w których są oferowane smartfony. Tak aby zapewnić klientom z całego świata jednakowo wysoki poziom usług. Jedną z pierwszych inicjatyw Centrum Aktualizacji Oprogramowania będzie wprowadzenie systemu Android Oreo dla smartfonów LG G6, które rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu w Korei, a następnie sukcesywnie w innych krajach.

Firma priorytetowo traktuje dostosowanie obsługi posprzedażowej do potrzeb klientów. Dzięki stabilnym i spójnym aktualizacjom oprogramowania nasi klienci zyskają pewność, że smartfony mogą być użytkowane przez długi czas.

 

JO SEONG-JIN, CEO FIRMY LG ELECTRONICS

źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *