Aplikacja Xperia Files GO: wyczyść pamięć z niechcianych plików

Xperia Files GO

Dziś o aplikacji Xperia Files GO, czyli bardzo przydatnym instrumencie, dzięki któremu możesz pozbyć się niechcianych plików, wyczyścić zasoby pamięci i poprawić wydajność swojego smartfonu.

W toku intensywnej eksploatacji w pamięci każdego smartfonu gromadzą się setki, tysiące duplikatów, tymczasowych plików, a często też wiele zapomnianych aplikacji. Wszystkie one mają ogromny wpływ na tempo działania naszych urządzeń. Jeśli czujesz, że Twoja ulubiona Xperia coraz wolniej pracuje, jeśli dostrzegasz, że w pamięci masz coraz mniej miejsca do zapisu nowych danych, to znaczy, że czas najwyższy użyć aplikacji Xperia Files GO.

JAK TO DZIAŁA?

Xperia Files GO pozwala uwolnić nieco przestrzeni w pamięci Xperii. Wyszukuje śmieci, duplikaty plików i tymczasowe dane i pozwala je usunąć jednym kliknięciem. W Xperia Files GO można też wybrać i usunąć dawno nieużywane aplikacje, zabierające nam niezbędną do innych operacji pamięć. Możemy też dzięki niej przenosić dane na kartę pamięci Micro SD.

To jednak nie wszystkie właściwości tej skromnej aplikacji – pozwala ona również na przenoszenie plików między smartfonami nawet wówczas, gdy nie dysponujemy połączeniem z Internetem.

źródło: sony

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *