Sprzęt w prezencie za 1 zł przy zakupie drugiego na raty w noworocznych promocjach Plusa!

Plus wprowadza nowe promocje. Wybrane sprzęty można dostać w prezencie za 1 zł przy zakupie drugiego na raty. W ofertach głosowych dostępne są zestawy smartfonów Huawei oraz Samsung. Natomiast w ofercie internetowej laptop z tabletem Huawei.

w prezencie za 1 zł

Co dwa smartfony, to nie jeden!

W ofertach Plus Abonament oraz Plus dla Firm dostępne są dwa zestawy smartfonów. Jeden jest w prezencie za złotówkę przy zakupie drugiego w ofercie ratalnej.  Pierwszy to Huawei Y5 2018 za 1 zł przy zakupie na raty smartfonu Huawei P20 Pro. W ofercie ratalnej za 299 zł opłaty początkowej i 36 ratami miesięcznymi po 75 zł. Drugim zestawem jest Samsung Galaxy J4+ za  1 zł przy zakupie smartfonu Samsung Galaxy S9+. W ofercie ratalnej z opłata początkową 249 zł i 36 ratami miesięcznymi w wysokości 88 zł.

Tablet w prezencie za 1 zł!

Również w ofercie Plus Internet można mieć drugi sprzęt w prezencie za 1 zł. Promocja dotyczy zakupu laptopa Huawei MateBook D w ofercie ratalnej z opłatą początkową 199 zł i 48 ratami po 58,33 zł. W prezencie za 1 złotówkę jest tablet Huawei MediaPad T3 8 LTE.

źródło: plus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *