Dell Inspiron 5482 – notebook dla szukających elastyczności

Szybki i funkcjonalny notebook, który pozwala na komfortowe wykonywanie obowiązków służbowych. A po pracy czerpanie przyjemności z gier czy filmów. Taki jest dostępny w ABC Data Dell Inspiron 5482.

Inspiron 5482 to notebook 2-w-1, który oferuje cztery tryby pracy. Użytkownik może pracować na nim, jak na tradycyjnym laptopie. Ale też w każdej chwili skorzystać z trybu tabletu do pisania i rysowania. A także trybów namiotu i multimedialnego, które pozwalają komfortowo cieszyć się opcjami rozrywki.

Mocne podzespoły

Opisywany notebook dysponuje wystarczającą mocą, by umożliwiać komfortową pracę nad nawet najbardziej skomplikowanymi projektami i cieszyć się wysoką jakością gier lub multimediów. Zainstalowany procesor Intel Quad Core ósmej generacji (dostępne wersje: i3-8145U, I5-8265U i i7-8565U), w połączeniu z nawet 8GB pamięci RAM i dyskiem SSD PCIe NVMe M.2 o pojemności 256 GB gwarantuje płynność działania na wysokim poziomie. Dodatkowo w wybranych modelach zamontowano kartę grafiki NVIDIA GeForce MX130 o dużej wydajności. Inspiron 5482 wyposażono w 3-ogniwową baterię 42 Wh. Zapewnia ona nawet ponad dziesięć godzin działania bez źródła zasilania przy przeglądaniu internetu. A także ponad siedem godzin oglądania filmów non stop. Sprzęt posiada również kartę WiFi 802.11ac 2×2. Jak również wszystkie niezbędne porty (HDMI, USB 3.1, USB 2.0 oraz gniazda audio, blokady klinowej i karty SD).

Dell Inspiron 5482

Przenośne kino – Dell Cinema

Dell Inspiron 5482 oferuje niespotykaną do tej pory jakość pasjonatom filmów i seriali. Wszystko to za sprawą nowatorskiej technologii Dell Cinema. W ramach tego rozwiązania użytkownicy mogą cieszyć się jasnymi i żywymi kolorami, głęboką czernią i obsługą technologii HDR gwarantowanymi przez CinemaColor. CinemaSound zapewnia z kolei wysokiej jakości dźwięk. Z wykorzystaniem funkcji Waves MaxxAudio Pro. W tym m.in. zwiększoną czystość tonów i mocniejsze basy. A CinemaStream pomaga w oglądaniu streamowanych materiałów wideo, optymalizując wykorzystanie zasobów systemowych. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się treściami audiowizualnymi, które w pełni wykorzystują potencjał czternastocalowego ekranu o rozdzielczości FullHD 1920×1080.

Do pracy i dla rozrywki

Inspiron 5482 to wyróżniający się designem notebook z cienką ramką i gładką obudową z wysokiej jakości materiałów. Podpórkę pod dłonie wykonano z aluminium. Niewielka waga, tylko 1,7 kilograma oraz gabaryty (wysokość 19,74 mm, szerokość 328 mm i  głębokość 232,8 mm), sprawiają, że to konstrukcja bardzo mobilna. Można go łatwo przenosić pomiędzy biurem i domem. Tym samym Inspiron 5482 staje się znakomitym wyborem dla osób, które szukają jednego urządzenia do zastosowań służbowych i domowych.

źródło: abc data

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *