Maxcom MS459 Harmony to prawdziwa rewolucja!

Maxcom wprowadził do sprzedaży smartfon dedykowany wszystkich tym, którzy szukają telefonu prostego w obsłudze. A przy tym nowoczesnego i innowacyjnego. Maxcom MS459 Harmony to prawdziwa rewolucja wśród smartfonów!

Ten niespotykany dotąd smartfon jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ludzi ceniących tradycję. A też tych świadomych korzyści jaki niesie za sobą postęp technologiczny. Produkt łączy prostotę użytkowania z pełnią możliwości jakie daje smartfon z Androidem.

Wewnątrz znajduje się największa wartość produktu.  Jest nią autorski software Maxcom, będący modyfikacją systemu Android 7.0. Najbardziej charakterystyczną funkcją jest unikalny na naszym rynku, dostęp do funkcji telefonu z komputera.  Ewentualnie z innego urządzenia w dowolnym czasie i miejscu. Użytkownik może sam lub przez wskazaną osobę zdalnie modyfikować ustawiania jego telefonu.

Bezcenna jest tu łatwość codziennego użytkowania. Spółka przeprowadziła szerokie badania jakościowe. A to pozwoliło zaprojektować intuicyjny software niesprawiający problemów również osobom z gorszym słuchem, słabszym wzrokiem czy nie najlepszą motoryką palców.

Z zewnątrz Maxcom MS459 Harmony wyróżnia zgrabna obudowa z fizycznymi przyciskami nawigacyjnymi. W tym z dedykowanym i jedynym tak wielofunkcyjnym przyciskiem Pomocy. Przycisk ten w razie wypadku wysyła wiadomości alarmowe wraz z lokalizacją lub dzwoni pod wskazany numer.

Nie bez powodu ten produkt określony został hasłem „Smartfon dla każdego”. Kto w dzisiejszych czasach nie stawia na rozwój, komfort i bezpieczeństwo?

Aparat z przodu i z tyłu. Zrób zdjęcie aparatem 2/8 Mpix i zapisz je na karcie pamięci MicroSD  do 32 GB. Odtwarzaj pliki audio i wideo przy użyciu przeglądarki  multimediów.

W telefonie znajdziesz mnóstwo przydatnych aplikacji i udogodnień:  funkcja głośnomówiąca, Bluetooth (R), radio FM, kalendarz, latarka.

Duży ekran telefonu o wymiarach 4.5” i rozdzielczości 854 x 480 px zapewnia dobrą czytelność tekstów i obrazów. 

źródło: maxcom

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *