ReVolt A1 BEZPRZEWODOWA STACJA DO ŁADOWANIA

Prestigio wprowadza na rynek nowy produkt – bezprzewodową stację ładowania ReVolt A1. Jest ona przeznaczona głównie do współpracy w urządzeniami marki Apple i może ładować nawet trzy urządzenia jednocześnie.  

Bezprzewodowe stacje ładowania są nowością w ofercie Prestigio. Prezentując swój nowy produkt, firma bardzo przyjemnie zaskoczyła swoich klientów. ReVolt A1 to charakteryzujące się eleganckim designem urządzenie o metalowej obudowie, która doskonale pasuje do każdego otocznia. Całość nie zajmuje dużo miejsca i z powodzeniem zmieści się choćby na biurku. Główne zalety stacji ReVolt A1 to:

  • możliwość jednoczesnego ładowania trzech urządzeń;
  • funkcja ładowania bezprzewodowego z mocą do 10W;
  • elegancka, metalowa obudowa;
  • zgodność ze standardem Qi, certyfikaty CE i RoHS;
  • możliwość ładowania smartfona w etui, zarówno z pozycji pionowej, jak i poziomej.

Stację bezprzewodową ReVolt A1 zaprojektowano w taki sposób, by ładować jednocześnie trzy urządzenia: słuchawki AirPods, zegarek Apple Watch oraz dowolnego smartfona kompatybilnego ze standardem Qi. Stacja umożliwia szybkie naładowanie smartfona z mocą do 10W, co pozwala na znaczne oszczędności czasu. Dzięki umieszczonej z przodu stacji niewielkiej diodzie sygnalizacyjnej, wystarczy jedno spojrzenie aby sprawdzić, czy proces ładowania się zakończył.

Smartfon możemy ładować bez konieczności wyjmowania go z etui (o grubości do 4 mm), zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Czas trwania procesu ładowania jest taki sam w obydwu przypadkach. Powierzchnię, na której umieszczamy urządzenia pokrywa guma, co zapobiega ich zsuwaniu się. 

Stacja ładowania ReVolt A1 jest zgodna ze standardem Qi oraz posiada certyfikaty CE i RoHS. Pozwala użytkownikom bezpiecznie wykorzystywać wszystkie zalety ich ulubionych urządzeń.

źródło: prestigio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *