SUPER OFERTY BLACK WEEKS W NETII

Netia wprowadza dzisiaj (25 listopada) do sprzedaży super oferty z okazji Black Friday i Cyber Monday. Będą one dostepne tylko do 9 grudnia br. W ramach Black Weeks Netia podwaja prędkość bez zmiany ceny. Dzięki czemu światłowodowy internet do 300 Mb/s kosztuje zaledwie 50 zł miesięcznie. W atrakcyjnych cenach można kupić pakiety m.in. z TIDAL i/lub HBO GO. A wszystko na start przez 3 miesiące bez opłat!

„Dwa razy szybszy internet w tej samej cenie”, to hasło przewodnie oferty Black Weeks, jaką Netia przygotowała z okazji Black Friday i Cyber Monday. W jej ramach światłowodowy dostęp do internetu o prędkości do 300 Mb/s kosztuje zaledwie 50 zł miesięcznie (standardowa cena opcji do 150 Mb/s). Natomiast do 1 Gb/s 70 zł miesięcznie (dotychczas cena dla opcji 500 Mb/s).

Pakiety z TIDAL i/lub HBO GO w abonamencie!

W promocji Black Weeks w Netii dostępny jest także światłowodowy internet do 300 Mb/s z dostępem do serwisu muzycznego TIDAL w cenie 60 zł. W tej samej cenie (60 zł) dostępny jest też wariant z HBO GO. Do internetu można też dobrać obie te usługi (TIDAL i HBO GO), płacąc łącznie, po okresie promocyjnym, 70 zł miesięcznie.

Niezależnie od wybranego wariantu prędkości i dodatkowych usług czy serwisów, przez pierwsze 3 miesiące opłaty abonamentowe wyniosą zero złotych! Umowy w tej promocji zawierane są na okres 24 miesięcy.

Również dla obecnych klientów, z okazji Black Weeks, Netia przygotowała szereg ofert. Dzięki nim na atrakcyjnych warunkach (już od 5 zł miesięcznie) można zwiększyć prędkość internetu. Klienci którzy wyrazili zgody na komunikację marketingową, otrzymają informację o akcji na swoje prywatne skrzynki email i/lub SMS z propozycją przejścia na wyższe prędkości, aż do 1Gb/s.

W ofercie Netii dostępne są także różnorodne pakiety internetu z TV. Już od 50 zł miesięcznie Netia oferuje np. dostęp do internetu z prędkością do 150 Mb/s i TV z 93 kanałami. Z kolei z myślą o klientach, dla których liczy się przede wszystkim brak zobowiązań, dostepna jest oferta internetu światłowodowego z umową na czas nieokreślony.

źródło: Netia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *