GSMWydarzenia, Oferty specjalne

Baw się z T-Mobile Polska podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice

Nic tak nie pozostaje w pamięci na lata, jak wspaniałe przeżycia związane z muzyką i festiwalami. Dlatego Grupa Deutsche Telekom zaprasza w ramach nowej, letniej kampanii „The Summer to Remember” na wiele niezapomnianych wydarzeń muzycznych w całej Europie! Jednym z nich, organizowanym w Polsce, będzie festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice, który odbędzie się w dniach 20-23 czerwca. W ramach tego festiwalu stanie scena T-Mobile Electronic Beats Stage, na której usłyszymy gwiazdy światowych klubów!

Jako wiodąca firma telekomunikacyjna Grupa Deutsche Telekom, a wraz z nią T-Mobile Polska, zachęcają młodych ludzi w całej Europie do udziału w licznych wydarzeniach muzycznych i tworzenia własnych, wyjątkowych wspomnień, które pozostaną z nimi na lata. Naszą misją jest łączenie użytkowników z całym ich światem, dlatego w ramach kampanii „The Summer to Remember” organizowanych jest mnóstwo eventów muzycznych, dzięki którym można #BARDZIEJ doświadczać różnorodnych gatunków muzycznych. Oprócz udziału w kameralnych pop-up eventach w ramach Electronic Beats, młode osoby mają również możliwość wygrania biletów na wyjątkowe festiwale, takie jak: Melt (Niemcy), Rolling Loud Europe (Austia) i Lollapalooza (Niemcy). Polskę reprezentuje festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Poprzez kampanię „The Summer to Remember” chcemy łączyć młodych ludzi ze światem kulturalnych doświadczeń – wyjaśnia Ulrich Klenke, Chief Brand Officer w Deutsche Telekom. – Celem tej kampanii jest pomoc naszym cyfrowym „superużytkownikom” w tworzeniu niesamowitych wspomnień tego lata, które zapamiętają na całe życie.

Lato warte zapamiętania – start kampanii „The Summer to Remember”
Grupa Deutsche Telekom rozpoczęła nową, letnią kampanię „The Summer to Remember”, skierowaną do pokolenia Z, wyjątkowym wydarzeniem-niespodzianką. W nocnym sklepie, w tętniącej życiem berlińskiej dzielnicy Friedrichshain-Kreuzberg, zespół Sugababes i DJ HEARTSTRING zaprezentowali ekskluzywny remiks kultowego utworu Sugababes „Push The Button”. Remiks jest już dostępny za pośrednictwem Soundcloud (LINK).

Baw się #BARDZIEJ na Tauron Nowa Muzyka Katowice!
W ramach kampanii „The Summer to Remember” w Polsce na wszystkich fanów muzyki klubowej i tanecznej elektroniki czeka wyjątkowe wydarzenie, czyli Tauron Nowa Muzyka Katowice (20-23.06.2024), w ramach którego przygotowaliśmy specjalną scenę – T-Mobile Electronic Beats Stage. Wielogodzinne taneczne maratony przy muzyce najlepszych światowych didżejów co roku przyciągają tłumy festiwalowiczów spragnionych zabawy na najwyższym poziomie – tak będzie zapewne i tym razem! Tym bardziej, że na scenie zobaczymy nowe twarze: kobiecą stronę techno zaprezentują Elena Colombi oraz Milena Głowacka, a na psychodeliczny lot tam i z powrotem zaproszą pierwsi hipisi techno, czyli Pachanga Boys.

Oto pełny program T-Mobile Electronic Beats Stage podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024.

Piątek 21 czerwcaSobota 22 czerwca
21:00-23:00Jin Synth21:00-00:00Milena Głowacka
23:00-00:30Dorisburg live00:00-01:00Elena Colombi
00:30-02:00Luigi Tozzi & Feral live01:00-03:00Dasha Rush
02:00-04:00DVS103:00-05-00Pachanga Boys
04:00-06:00Héctor Oaks05:00-07:00Red Axes

Aby dowiedzieć się więcej o inicjatywie „The summer to remeber”, zachęcamy do wejścia na stronę summerofjoy.electronicbeats.net. Z kolei o szczegółach festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice można przeczytać na tej stronie.

Źródło: T-Mobile materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *