Aplikacje, systemy operacyjneGSM

Mistrzowskie Rozgrywki z Magenta Moments

Wielkimi krokami zbliżają się europejskie mistrzostwa w piłce nożnej. Niewątpliwie wśród naszych klientów znajdują się ogromni fani tego sportu! A skoro w T-Mobile chcemy dawać naszym użytkownikom tylko najlepsze doświadczenia, to w ramach programu Magenta Moments przygotowaliśmy dla nich akcję specjalną, w której mamy do rozdania 3385 wyjątkowych piłek! Zabawa trwa od 3 do 13 czerwca.

Sport to oczywiście niesamowite emocje, a piłka nożna uważana jest za jedną z najbardziej emocjonujących dyscyplin. W T-Mobile zaś chcemy być blisko naszych klientów, zapewniać im bezproblemową łączność z bliskimi i z całym ich światem, m.in., dzięki sieci 5G Bardziej, i razem z nimi doświadczać najlepszych sportowych emocji. Dlatego, aby mogli jeszcze #BARDZIEJ poczuć klimat kibicowania w związku ze zbliżającym się rozgrywkami, przygotowaliśmy akcję specjalną! Biorąc udział w zabawie dostępnej w ramach programu lojalnościowego Magenta Moments, będą mogli poczuć się jak magentowy VIP i zgarnąć wyjątkowe piłki!

Magentowe rozgrywki
Jak włączyć się do zabawy? To proste! Wystarczy w dniach od 3 do 9 czerwca w aplikacji „Mój T-Mobile” „strzelać gole” – czyli odblokowywać oferty dające Serca. Każdego dnia będą to inne oferty z inną liczbą Serc. Następnie w dniach 12-13 czerwca udostępnione zostaną oferty finałowe. Wszyscy uczestnicy, którzy wzięli udział przynajmniej jeden raz w pierwszym etapie „strzelania goli”, mają szansę odebrać specjalną piłkę wyprodukowaną przez T-Mobile za 500 Serc. Do zgarnięcia jest aż 2900 takich gadżetów, więc warto się pospieszyć!

Dodatkowo chcemy wyróżnić naszych wieloletnich klientów, dlatego w ramach oferty finałowej, skierowanej do użytkowników naszej sieci od co najmniej 15 lat, przygotowaliśmy 485 oryginalnych piłek Adidasa będących piłkami turniejowym. Je można zgarnąć za 500 Serc.

Szczegółowy opis i regulamin akcji dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Źródło: T-Mobile materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *