ZenFone 6 w limitowanej wersji Edition 30

ZenFone 6 Edition 30 to limitowana wersja wydajnego i nowatorskiego smartfona ZenFone 6, stworzona dla uczczenia 30 lecia firmy ASUS.

Najwydajniejsze podzespoły, ekskluzywne wykończenie i specjalny pakiet gwarancyjny sprawiają, że jest to naprawdę wyjątkowa wersja ZenFone 6.
ZenFone 6 jest pierwszym modelem z serii ZenFone pozbawionym notcha i wyposażonym w innowacyjny, obrotowy aparat. Wersja Edition 30 charakteryzuje się ekskluzywnym wzornictwem znanym z laptopów ASUS ZenBook z koncentrycznymi okręgami inspirowanymi filozofią Zen oraz wykończeniem w eleganckim kolorze Matte Black z wytłoczonym logo Edition 30.

ZenFone 6 Edition 30 został wyposażony w 12 GB pamięci RAM i 512 GB miejsca na dane dla jeszcze szybszej pracy i wysokiej responsywności podczas użytkowania, zapewniając idealne połączenie kunsztownego wykonania z najnowocześniejszą technologią. Napędza go flagowa platforma mobilna Qualcomm® Snapdragon™ 855. Smartfon został wyposażony w baterię o ogromnej pojemności 5000 mAh, która umożliwia nieprzerwane korzystanie z niego przez dwa dni.

ZE5790~1.JPG

W ZenFone 6 Edition 30 zastosowano pozbawiony notcha, 6,4-calowy ekran NanoEdge typu „all-screen” pokryty szkłem Corning® Gorilla® Glass 6, jak również w rewolucyjny obrotowy moduł fotograficzny z głównym aparatem z matrycą Sony® IMX586 o rozdzielczości 48 Mpix oraz dodatkowym aparatem szerokokątnym o rozdzielczości 13 Mpix i kątem widzenia 125°. Obracany aparat w wersji Edition 30 jest identyczny do zastosowanego w standardowym modelu ZenFone 6, który uzyskał imponujące 98 punktów w teście DxOMark Selfie – co jest najwyższym dotychczas osiągniętym wynikiem.


ZenFone 6 Edition 30 naprawdę wychodzi ponad przeciętność, łącząc w sobie ekstremalną wydajność, elastyczność i wysoką jakość zdjęć – a wszystko to w kompaktowej konstrukcji o rozpoznawalnym stylu.

Ekskluzywna kolorystyka i design

Tył telefonu odzwierciedla ducha marki ASUS z ikonicznym wzorem z koncentrycznymi okręgami inspirowanym filozofią Zen w kolorze Matte Black, a ponadto jest pokryty szkłem Corning Gorilla o ergonomicznym zakrzywieniu 3D. Wyróżniające się wytłoczone logo Edition 30 zdobi tylną część smartfona, gwarantując natychmiastową rozpoznawalność tej ekskluzywnej wersji. Oprócz unikalnego i wyszukanego stylu, ZenFone 6 Edition 30 jest dostarczany w wyjątkowym opakowaniu wraz z dołączoną ekskluzywną kartą VIP i 30-miesięczną gwarancją.

ZENFON~2.JPG

Ekstremalna wydajność

ZenFone 6 Edition 30 jest napędzany najnowszą platformą mobilną Qualcomm Snapdragon 855, czyli ośmiordzeniowym procesorem wykonanym w technologii 7 nm o częstotliwości taktowania 2,8 GHz. Dzięki zastosowaniu tego flagowego procesora smartfon ZenFone 6 oferuje ultraszybką i superpłynną pracę, a także bez problemu można na nim uruchamiać nawet najbardziej wymagające gry i aplikacje. Procesor Snapdragon 855 zapewnia nawet o 45% wyższą wydajność CPU i o 20% szybsze renderowanie grafiki w porównaniu do układów poprzedniej generacji. Bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia nieprzerwaną pracę urządzania nawet przez dwa dni.


Dla podkreślenia ekskluzywności godnej urządzenia z edycji limitowanej, smartfon ZenFone 6 Edition 30 został specjalnie wyposażony w 12 GB pamięci RAM i 512 GB wewnętrznej pamięci – dla większej wydajności i płynności działania.

Wyjątkowy aparat w ZenFone 6

W smartfonie ZenFone 6 Edition 30 zastosowano napędzany silnikiem moduł obrotowy zawierający dwa aparaty, który funkcjonuje zarówno jako aparat przedni, jak i główny. To nowatorskie rozwiązanie eliminuje konieczność zintegrowania notcha, co często psuje ogólny wygląd ekranu. Dzięki obrotowemu aparatowi wykonamy zdjęcia o takiej samej, bardzo wysokiej rozdzielczości – niezależnie od jego pozycji.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie large-9da972207b36588fdaf454dcd3f897df.jpg


Aparat zastosowany w telefonie ZenFone 6, czyli ten sam, co moduł zintegrowany w modelu ZenFone 6 Edition 30, uzyskał łącznie 98 punktów w teście DxOMark Selfie. Bez wątpienia dowodzi to jego bezkonkurencyjnych możliwości w zakresie wykonywania selfie. Jest to najwyższy łączny wynik ze wszystkich dotychczas odnotowanych: 101 punktów w teście zdjęć selfie oraz 93 punkty w teście filmów selfie. W raporcie z testu w DxOMark zawarto komentarz, że selfie wykonane obrotowym aparatem charakteryzują się najwyższym poziomem detali przy efektywnej redukcji szumów, przyjemnym renderowaniem kolorów i odcieni skóry, dokładnym autofokusem, jak również precyzyjną ekspozycją na zdjęciu. W przypadku filmów selfie stwierdzono wysoki poziom detali, dobre zarządzanie szumami na filmowanej twarzy i tle – zarówno podczas nagrywania wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Ponadto uzyskano doskonałe odzwierciedlenie barw i efektywną stabilizację obrazu.

ZenFone 6 Edition 30_Matte Black_Group_03.jpg

Aparat w smartfonie ZenFone 6 Edition 30 zawiera najnowszą matrycę Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpix z obiektywem o przesłonie f/1,79 oraz technologią Quad Bayer dla niesamowitych zdjęć wykonywanych w dzień i w nocy. System autofokusa 2×1 OCL PDAF zapewnia najlepsze możliwe wyostrzanie oraz efektywną stabilizację obrazu. Drugi aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 Mpix i kącie widzenia 125° ultrawide pozwala użytkownikom na zmieszczenie większej ilości obiektów na ujęciu, oferując przy tym korektę dystorsji w czasie rzeczywistym.

Aparat w smartfonie ZenFone 6 Edition 30 zawiera najnowszą matrycę Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpix z obiektywem o przesłonie f/1,79 oraz technologią Quad Bayer dla niesamowitych zdjęć wykonywanych w dzień i w nocy. System autofokusa 2×1 OCL PDAF zapewnia najlepsze możliwe wyostrzanie oraz efektywną stabilizację obrazu. Drugi aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 Mpix i kącie widzenia 125° ultrawide pozwala użytkownikom na zmieszczenie większej ilości obiektów na ujęciu, oferując przy tym korektę dystorsji w czasie rzeczywistym.


Mechanizm obrotowego aparatu wykonany jest z ciekłego metalu (stopu amorficznego) – wysoko zaawansowanego materiału, który jest o 20% lżejszy od stali nierdzewnej, a przy tym cztery razy trwalszy od niej. Dla jeszcze lepszej ochrony zintegrowany w module czujnik wykrywa stopień przyspieszenia, dzięki czemu aparat obrotowy automatycznie powraca do bezpiecznej pozycji w przypadku upadku telefonu.


Dostosowany silnik krokowy płynnie obraca moduł aparatu fotograficznego nawet o pełne 180° pomiędzy pozycjami. W specjalnym trybie Free Angle aparat można ustawić pod dowolnym kątem, co daje użytkownikom swobodę kadrowania obiektów bez konieczności skręcania ciała lub przyjmowania nienaturalnych pozycji. Dostępnych jest kilka wyjątkowych trybów fotografowania, w tym Auto Panorama do wspomaganych zdjęć panoramicznych, a także Motion Tracking do automatycznego śledzenia obiektu podczas nagrywania filmów. Nowe tryby HDR+ Enhanced i Super Night gwarantują najlepsze możliwe wrażenia podczas fotografowania zarówno w dzień, jak i w nocy.

Ekran all-screen

ZenFone 6 Edition 30 został wyposażony w 6,4-calowy bezramkowy ekran NanoEdge o niezwykle smukłej ramce, który charakteryzuje się stosunkiem ekranu do obudowy na poziomie 92%. Pozbawienie ekranu notcha stało się możliwe dzięki zastosowaniu aparatu obrotowego o wyjątkowej konstrukcji. Paleta barw klasy kinowej ze 100% pokryciem przestrzeni barwnej DCI-P3 gwarantuje żywe i bardzo realistyczne kolory oraz jasność na poziomie 600 nitów, dzięki czemu wszystkie treści wyświetlane na ekranie są doskonale czytelne. Ekran jest pokryty szkłem Corning Gorilla Glass 6 dla zapewnienia zwiększonej odporności na zarysowania i ochrony przed uszkodzeniem w razie upadku.

źródło: asus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *