Samsung Galaxy S10 bije rekord przedsprzedaży

Smartfony Samsung Galaxy S10 to najlepiej sprzedające się flagowce tej marki. Dzięki nim Samsung pobił swój własny rekord w polskiej przedsprzedaży, który od ubiegłego roku należał do Galaxy S9.

Podczas trwającej 2 tygodnie przedsprzedaży, firma sprzedała o 31% więcej flagowców Galaxy S10 niż rok wcześniej w trakcie przedsprzedaży modelu Galaxy S9. Dużą popularnością cieszyła się w tym roku ekskluzywna, ceramiczna wersja Galaxy S10+.

 

Linia Galaxy S10 oferuje kluczowe z punktu widzenia konsumenta innowacje w zakresie wyświetlacza, aparatu i wydajności. Smartfony wyposażono w dynamic AMOLED, z certyfikatem HDR10+*, zapewniający żywy i realistyczny obraz. Wyświetlacz dynamic AMOLED, w połączeniu z dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos i specjalnym oprogramowaniem dedykowanym mobilnym graczom, sprawia, że Galaxy S10 świetnie sprawdza się jako konsola do gier.

Najnowsze flagowce marki Samsung oferują również profesjonalny aparat fotograficzny z trzema obiektywami (w tym ultraszerokokątnym). Do tego zaawansowaną stabilizację obrazu Super Steady oraz procesor neuronowy, wspierający proces kadrowania i kompozycji ujęć. Dzięki temu, użytkownicy są w stanie wykonać wysokiej jakości zdjęcia niezależnie od warunków. Np., w nocy, w ruchu czy podczas fotografowania pejzaży czy architektury.

Smartfony z linii Galaxy S10, dzięki wykorzystaniu uczenia maszynowego, automatycznie optymalizują swoje działanie i wydajność, dostosowując się do sposobu użytkowania. Co więcej, wyposażono je w funkcję PowerShare, umożliwiającą bezprzewodowe ładowanie innych urządzeń – smartfonów z certyfikatem Qi czy kompatybilnych urządzeń ubieralnych.

* Nagrywanie w standardzie HDR10+ jest obecnie w fazie testów beta. Jakość uzyskanego obrazu może się różnić w zależności od platformy udostępniania i środowiska odtwarzania; kolory HDR10+ są dostępne jedynie na urządzeniach i platformach obsługujących ten standard.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *