Gry

Przeżyj gamingową odyseję. Ruszają zapisy na CS:GO Masters by Samsung Odyssey

Ruszyły zapisy na internetowy turniej CS:GO Masters by Samsung Odyssey. Uczestników i publiczność z całej Europy Środkowo-Wschodniej czekają emocjonujące rywalizacje w pojedynkach FPS, a także atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 2000 euro.

Ruszyły zapisy na Counter-Strike:Global Offensive Masters by Samsung Odyssey, czyli internetowy pojedynek w sieciowej grze FPS i niepowtarzalna okazja do wspólnego przeżycia gamingowej przygody.

Od 17. października wszyscy entuzjaści gamingu mogą zgłaszać się do udziału w internetowej rozgrywce. Aby wziąć udział w turnieju wystarczy zebrać 5-osobowy zespół i zarejestrować swoją drużynę do 23.10.2022 za pośrednictwem formularza na stronie: www.odyssey-masters.com/.

Kilkuetapowe rozgrywki w ramach CS:GO Masters ruszą 24.10 i potrwają do 6.11.2022. W kwalifikacjach zarejestrowani uczestnicy zostaną uformowani w dwie grupy i rozegrają między sobą pojedynki. Szesnaście najlepszych zespołów przejdzie do fazy głównej turnieju, a następnie dwa najlepsze awansują do ostatniej rundy. W finałowym starciu gracze zawalczą o zwycięstwo w CS:GO Masters i główną nagrodę w wysokości 1 000 euro.

Ambasadorami turnieju są popularni polscy streamerzy CS:GO – PAGO i Testree.

Zmagania uczestników turnieju będzie można śledzić na dedykowanej stronie internetowej, a oficjalnym kanałem komunikacji graczy będzie platforma Discord. Finałowy pojedynek dwóch najlepszych zespołów będzie można śledzić na żywo na kanale Twitch streamera PAGO.

Rozgrywki CS:GO Masters by Samsung Odyssey to m.in. okazja do wygrania atrakcyjnych nagród, również dla obserwatorów turnieju, dla których został przewidziany konkurs z nagrodami. Będzie to także szansa na zakup produktów z linii Odyssey w wyjątkowych promocjach w sklepie Samsung i u partnerów.

Więcej informacji na temat turnieju i szczegółowe zasady rozgrywek można znaleźć na stronie: www.odyssey-masters.com/.

Żródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *