Galaxy Campus na Politechnice Łódzkiej – daj się zainspirować

Już w sobotę 22 października na terenie kampusu Politechniki Łódzkiej odbędzie się Galaxy Campus – całodzienne wydarzenie z pogranicza technologii i kultury.

Galaxy Campus to cykl inspirujących eventów stworzonych z myślą o studentach. Po Warszawie i Gdańsku, Galaxy Campus zawita do Łodzi. Już w sobotę 22 października na terenie Politechniki Łódzkiej zostanie otwarta całodzienna strefa edukacyjno-rozrywkowa i kreatywna przestrzeń pod hasłem „Otwórz Głowę”. Na uczestników czekają wykłady ekspertów, atrakcyjne strefy doświadczalne, konkursy oraz występy gwiazd sceny muzycznej i stand-upu.

Podczas serii otwartych wykładów Galaxy Talks będzie można posłuchać inspirujących wystąpień ekspertów. Będą to między innymi dr Maciej Kawecki – Prezes instytutu Lema, Michał Sadowski – Prezes Brand24 oraz Piotr Bucki – szkoleniowiec, wykładowca, dziennikarz.

Na studentów czekają również spotkania z ekspertami Samsung Polska i Samsung R&D, którzy przybliżą zagadnienia związane z bezpieczeństwem urządzeń mobilnych. Podczas Galaxy Campus będzie można również oddać swój dotychczasowy smartfon i uzyskać atrakcyjną zniżkę na zakup nowego. Przynosząc na Galaxy Campus zalegające w szufladzie, nieużywane smartfony, będzie je można zutylizować w bezpieczny sposób, wspomagając tym samym działalność Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Przez cały dzień na uczestników czekają także liczne konkursy z nagrodami.

W specjalnie przygotowanych strefach studenci będą mogli zmierzyć się ze sztuczną inteligencją lub wziąć udział w rozgrywkach FlipEAT. Na stanowisku testów FlipBUSTERS będą mieli okazję sprawdzić wytrzymałość nowego Galaxy Z Flip4, a w strefie personalizacji zaprojektują wygląd swojego smartfonu Galaxy. W strefie food tracków będzie można skosztować m.in. Flip Burgera.

O potężną dawkę pozytywnej energii zadbają gwiazdy stand-upu – Piotr Szumowski i Sebastian Rejent. Całe wydarzenie zwieńczą djski set Tycjany oraz koncerty takich gwiazd jak Tynsky i Mery Spolsky.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja na https://www.galaxycampus.pl/lodz.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *