GSMOperatorzy GSM

Play i Antenna Entertainment poszerzają współpracę, udostępniając abonentom wszystkie kanały AXN

Aby spełnić wysokie wymagania klientów oraz zapewniać cyfrową rozrywkę najwyższej jakości, Play, lider polskiego rynku telekomunikacyjnego, i Antenna Entertainment, właściciel portfolio AXN, odnowili oraz poszerzyli wieloletnią współpracę.

Kontrakt obejmuje całość dostępnego w Polsce portfolio Antenna Entertainment – klienci Play mogą w dalszym ciągu cieszyć się wspaniałymi serialami oraz filmami na kanałach AXN, AXN Black, AXN White oraz w ramach nieliniowej usługi AXN Now. Nowością w Play jest kanał AXN Spin, który dotychczas dostępny był jedynie w ofercie UPC.

„Niezmiernie cieszy nas możliwość współpracy z Play na jednym z kluczowych rynków, jakim jest Polska. W ramach poszerzonej współpracy kanały AXN, a co za tym idzie  najlepsze filmy i seriale zawitają do kolejnych polskich domów. Chcemy rozwijać swój biznes w Polsce, w czym kluczową rolę odgrywać będzie nasza odnowiona współpraca” – mówi Kim Poder, Dyrektor Operacyjny Grupy w Antenna Group.

W nadchodzących miesiącach abonenci Play będą mogli cieszyć się najnowszymi sezonami takich seriali telewizyjnych jak FBI, FBI Most Wanted, FBI International, Walker, Agenci NCIS, Agenci NCIS: Hawaje czy Rekrut, debiutującymi serialami, jak Rekrut: FBI czy uznany przez krytyków polski serial Żmijowisko, a także klasycznymi pozycjami, takimi jak Gwiezdne Wrota: Atlantyda i Cobra – oddział specjalny.

Kanał AXN Spin jest dostępny dla klientów Telewizji MAX i MAX Premium oraz użytkowników dodatkowego pakietu Filmy i Seriale w Telewizji Nowej Generacji.

„Play jako lider na polskim rynku telekomunikacyjnym zapewnia usługi telekomunikacyjne najwyższej jakości w tym najbogatszą telewizyjną rozrywkę. Poszerzenie współpracy z Antenna Entertainment jest tego potwierdzeniem.” – mówi Mikkel Noesgaard, CMO Grupy Play

Dodatkowe informacje na temat ofert telewizji Play wraz z możliwością zakupu są dostępne w salonach sprzedaży, przez telefon pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

Źródło: Play materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *