GSMOferty specjalne, Promocje, Wydarzenia

OPPO kontynuuje promocję cashback – kup smartfon OPPO Find N2 Flip i odbierz czek BLIK o wartości 500 zł!

Ruszyła najnowsza promocja cashback dotycząca składanego smartfona OPPO Find N2 Flip, który został wyposażony w zaplecze fotograficzne przygotowane z marką Hasselblad. Decydując się na jego zakup do 1 października br., klienci otrzymają czek BLIK o wartości 500 zł. Oferta obowiązuje w wybranych sklepach stacjonarnych oraz internetowych. 

OPPO kontynuuje promocję cashback, w której, kupując, tym razem, smartfon OPPO Find N2 Flip, otrzymamy czek BLIK o wartości 500 zł do wypłaty w bankomacie. Z oferty można skorzystać do 1 października br. do końca dnia, odwiedzając sklepy internetowe i partnerskie sieci detaliczne OPPO tj. Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, X-kom, Komputronik oraz Neonet.

Aby wziąć udział w promocji, przy zakupie smartfona OPPO Find N2 Flip należy zachować dowód zakupu. Następnie trzeba aktywować telefon i zarejestrować się na stronie internetowej: www.promocje-oppo.pl. W końcowym etapie, do 15 października br., konieczne jest zarejestrowanie produktu na tej stronie, podając szczegółowe dane z paragonu lub faktury oraz pudełka smartfona.

Składany smartfon OPPO Find N2 Flip

OPPO Find N2 Flip to pierwszy smartfon marki OPPO, który ma prawie idealnie gładki, pionowo składany ekran. Łączy w sobie również najbardziej pojemną i długodziałającą baterię, topowe podzespoły oraz zaplecze fotograficzne stworzone we współpracy z marką Hasselblad. Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach: Gwiezdny Czarny (Astral Black) i Księżycowy Fiolet (Moonlit Purple). OPPOFind N2 Flip został również oficjalnym smartfonem rozgrywek UEFA Ligi Mistrzów 2022/23. Więcej można przeczytać tutaj.

Trwa promocja cashback z serią OPPO Reno10 5G

Również do 1 października br. można skorzystać z oferty, w której przy zakupie wybranego smartfona z serii OPPO Reno10 5G klienci otrzymają czek BLIK o wartości 500 zł. Więcej można przeczytać tutaj.

Do 1 października br. można skorzystać z promocji, kupując OPPO Find N2 Flip lub smartfon z serii OPPO Reno10 5G.

Źródło: materiały prasowe OPPO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *