Nowe akcesoria mophie dostępne online i w wybranych sklepach Apple

Należąca do firmy ZAGG marka mophie, czołowy dostawca rozwiązań umożliwiających bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży szerokiego wyboru nowych akcesoriów. Oferta obejmuje nową bezprzewodową podkładkę ładującą, dwa rodzaje ładowarek samochodowych i cztery rodzaje kabli USB. Nowe akcesoria mophie można zakupić online na stronach mophie.com, apple.com. A także w wybranych stacjonarnych sklepach Apple.

– Dostarczamy użytkownikom urządzeń Apple szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów. Tak, aby mogli z nich korzystać w każdym momencie, bez obawy o ich rozładowanie. Powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International. – Nasze najnowsze produkty są zoptymalizowane i zaprojektowane do pracy z różnymi produktami Apple. Niezależnie od tego, czy bezprzewodowo ładujesz iPhone’a w domu, czy włączasz iPada w samochodzie, mophie zapewni im dodatkową energię – dodał.

Nowe akcesoria mophie

Bezprzewodowa podkładka ładująca

Nowa bezprzewodowa podkładka ładująca mophie bezpiecznie dostarcza do 7,5 W mocy i szybko uzupełnia energię w dowolnym iPhone lub akcesoriach z obsługą Qi. Podkładka ma kompaktowy rozmiar i gładkie, polerowane wykończenie. Z łatwością zmieści się na każdym biurku lub stole. Aby naładować urządzenie nie trzeba ściągać etui, o ile jego grubość nie jest większa niż 3 mm. Sugerowana cena detaliczna nowej podkładki mophie to 37,95 euro, czyli około 160 złotych.

Nowe akcesoria mophie

Ładowarki samochodowe

Nowe ładowarki samochodowe mophie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zamienić każdy samochód w centrum ładowania. Oba modele, wykonane z anodyzowanego aluminium najwyższej jakości, bezpiecznie ładują iPhone’a, iPada i AirPods podczas podróży. Wyposażone są w lampki kontrolne ładowania. Minimalistyczny design sprawia, że pasują do każdego wnętrza samochodu.

Nowe akcesoria mophie

Dostępne modele obejmują ładowarkę samochodową USB-A wyposażoną w pojedynczy port USB-A z wyjściem o mocy 12W. A także model Dual USB-A, który zawiera dwa porty USB-A, o mocy 12W każdy umożliwiające ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Model z jednym portem USB-A kosztuje 26,95 euro, czyli około 115 złotych. A ładowarka z dwoma wejściami USB-A jest dostępna w cenie 32,95 euro, czyli około 140 złotych.

Kable

Nowe kable mophie są dostępne z różnymi kombinacjami wtyczek i bezproblemowo działają z urządzeniami Apple. Każdy kabel posiada plecioną nylonową powierzchnię zewnętrzną, co zapewnia ich gładkość oraz wysoką wytrzymałość.

Nowe akcesoria mophie

Oferta mophie obejmuje m.in. kabel USB-A ze złączem Lightning, który umożliwia wygodne ładowanie urządzeń Apple. A także przewód USB-C ze złączem Lightning zapewniający szybkie ładowanie i synchronizowanie telefonu iPhone 8 lub nowszego w przypadku połączenia z zasilaczem USB-C z obsługą zasilania (PD).

Oprócz tego w ofercie znalazły się jeszcze dwa inne kable – USB-A ze złączem USB-C, oraz USB-C ze złączem USB-C.

Kable mophie dostępne są w sugerowanych cenach detalicznych od 21,95 euro (około 95 złotych) za kabel o długości 1 metra do 37,95 euro (około 160 złotych) za kabel dwumetrowy.

Nowe akcesoria mophie dostępność :

Nowe akcesoria mophie można już zakupić na stronie apple.com oraz w wybranych sklepach stacjonarnych Apple.

źródło: zagg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *