Nielimitowany internet za darmo dla klientów T-Mobile

Nie wszystkie prezenty można znaleźć pod choinką. Nie wszystkie też mają wymierną wartość, ale bardzo często to takie podarunki bywają dla obdarowywanych najcenniejsze. Właśnie dlatego na zbliżające się święta przygotowali w T-Mobile dla klientów prezent, którego wartości nie da się oszacować. Nielimitowaną możliwość kontaktu z bliskimi. Od dziś w aplikacji „Mój T‑Mobile” klienci mogą aktywować nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie.

Podobnie jak w zeszłym roku w ramach podziękowań za zaufanie i kolejny wspólny rok udostępnili klientom możliwość dwutygodniowego korzystania z internetu bez kosztów i bez ograniczeń. W tym roku jednak już od listopada przyświeca im idea wspierania magii świąt, w której od początku towarzyszy im ich ambasador Robert Lewandowski. Również i w tym przypadku RL9 dołączył do akcji . Pokazuje, że sprawienie sobie i bliskim niepowtarzalnego prezentu jest bajecznie proste. Wystarczy wejść do aplikacji „Mój T‑Mobile” i kilkoma kliknięciami aktywować świąteczny prezent.

Prezent sprawdzi się nie tylko przed świętami, ale i długo po nich. Klienci, którzy w świątecznej gorączce nie znajdą wolnej chwili aby aktywować prezent. Będą mieli na to czas aż do poniedziałku, 4 stycznia 2021 r. do 23:59.59.

Nielimitowany internet

Gwiazdkowa promocja została przygotowana z myślą o osobach korzystających z oferty abonamentowej zarówno w przypadku klientów indywidualnych (taryfy Rodzina, T, T DATA), jak i małych oraz średnich firm (taryfy Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP). Bonus mogą aktywować także użytkownicy na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy lub Internet na kartę Blueconnect) oraz MIX (taryfa Frii Mix). Nielimitowany internet można wykorzystać na terenie Polski. Aktywacja prezentu na koncie będzie dostępna najpóźniej 72 godzin od momentu potwierdzenia aktywacji w aplikacji.

źródło: t-mobile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *