Heroo Mobile – bezpieczna telefonia dla dzieci.

Sieć komórkowa Heroo Mobile stworzona została z myślą o bezpieczeństwie dzieci, ich przyszłości i edukacji. To jedyny operator na rynku oferujący blokadę treści 18 +, której nie może wyłączyć ani rodzic, ani dziecko.

Autorzy Heroo Mobile oferują najmłodszym bezpieczny świat online, który pozwala rozwijać zdrowe nawyki, zdobywać wiedzę i dobrze się bawić. Rodzicom natomiast Heroo Mobile ma pomóc komunikować się z Dzieckiem oraz dać poczucie bezpieczeństwa i kontroli rodzicielskiej. Wszystko to jednak z poszanowaniem wzajemnej przestrzeni oraz wsparcia we wprowadzaniu dziecka w świat online i budowania z nim zdrowej relacji. Jak połączyć te udogodnienia? Pomogą w tym dwie aplikacje: Heroo Mobile dla Dziecka, działająca na Jego telefonie wraz z kartą SIM (dostępna w sklepie Google Play) oraz Heroo Mobile dla Rodzica (dostępna w sklepie Google Play    i Appstore).

Heroo Mobile
Aplikacja dedykowana dziecku oferuje m.in.:
 • grywalizację z własnym superbohaterem, który codziennie będzie przekazywał mądre treści
 • blokowanie treści 18+ przy włączonym Internecie w sieci Heroo Mobile,
 • zadania i cele do wykonania w realnym świecie związane z codziennymi obowiązkami i zabawą bez telefonu, budowaniem relacji, regulacją emocji,
 • edukację przez zabawę w formie prostych gier, instrukcji DIY, rekomendacji ciekawych wydarzeń czy ciekawostek naukowych zgodnych z zainteresowaniami dziecka.

Aplikacja jest na tyle atrakcyjna i rozsądnie angażująca, że zachęca dziecko do jej używania, jednocześnie nie będąc powodem uzależnienia. Z kolei aplikacja dla Rodziców pozwala na zlokalizowanie dziecka oraz wyznaczenia do niego trasy. Dzięki Heroo Mobile dla Rodzica opiekunowie będą mogli zobaczyć, czy dziecko kontaktowało się z kimś obcym. Natomiast nie będą mieli dostępu do treści wysyłanych przez pociechę.

Heroo Mobile w odróżnieniu od innych operatorów telefonii komórkowej skupia swoje działania na dostarczeniu wartościowej oferty rodzicom i dzieciom. Nadrzędnym celem telekomu jest walka z zaburzeniami użytkowania telefonów komórkowych wśród dzieci.

Jak pokazują badania Data Science Practices Publicis Groupe wykonane na zlecenie Heroo Mobile, co piąte dziecko w Polsce spędza dziennie ponad 3 godziny z komórką w ręce. Niemalże połowa przebadanych rodziców (49%) uważa, że ich dziecko korzysta z urządzeń takich jak telefon, konsola czy komputer zbyt często. Co więcej, aż 73% z nich obawia się, że ich pociecha uzależni się od Internetu. Wśród innych najczęściej wymienianych zagrożeń pojawiły się m.in.: brak aktywności fizycznej (57%), uzależnienie od gier (53%) i dostęp do nieodpowiednich treści (40%) *. Dlatego aplikacja Heroo Mobile od samego początku tworzona była tak, by się temu przeciwstawić. Nie ma w niej powiadomień, nie ma wielu atrakcyjnych i wciągających funkcji gamingowych. Nie znajdziemy w niej też błysków, efektów specjalnych i elementów nieskończoności gry, w której można coś kupić.

Różnorodność pakietów

Z uwagi na różnorodne potrzeby i możliwości finansowe każdego rodzica, Heroo Mobile ma w ofercie 5 pakietów cenowych: od 9 zł do 49 zł. Różnią się one ilością minut do wykorzystania      na rozmowy oraz liczbą dostępnych SMSów, pakietem Internetu oraz czasem trwania umowy: 12 miesięcznej lub bezterminowej. Należy pamiętać, że każdy pakiet gwarantuje taki sam dostęp do świata Heroo Mobile, a użytkownik może testować telefonię przez pierwszy miesiąc za darmo!

BOHATERSKI 9 zł/miesięcznie
 • 60 minut na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
 • Wymiennych na 60 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
 • 2GB Internetu przy umowie na 12 miesięcy lub 1GB przy umowie bezterminowej.
POMOCNY 19 zł/miesięcznie
 • 120 minut na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
 • Wymiennych na 120 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
 • 4GB Internetu przy umowie na 12 miesięcy lub 2GB przy umowie bezterminowej.
KREATYWNY 29 zł/miesięcznie
 • Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
 • SMS – y bez limitów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
 • 6GB Internetu przy umowie na 12 miesięcy lub 3GB przy umowie bezterminowej.
ODKRYWCZY 39 zł/miesięcznie
 • Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
 • SMS-y bez limitów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
 • 10 GB Internetu przy umowie na 12 miesięcy lub 5GB przy umowie bezterminowej.

 

PRZYJAZNY 49 zł/miesięcznie
 • Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce.
 • SMS-y bez limitów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce.
 • 14 GB Internetu przy umowie na 12 miesięcy lub 7 GB przy umowie bezterminowej.

źródło: heroo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *