JASON STATHAM GWIAZDĄ REKLAMY NAJNOWSZEGO SMARTFONA LG G5

Jason Statham oraz LG G5 & Friends w rolach głównych spotu wyreżyserowanego przez Fredrika Bonda.

Jason Statham, gwiazda filmów akcji, takich jak TransporterczyNiezniszczalniodegra główną rolę w najnowszym spocie reklamowym LG Electronics. Nad produkcją filmu czuwał Fredrik Bond, kreatywny i pełen pasji filmowiec, który na swoim koncie ma już wiele reklamrealizowanych w ramachglobalnych kampanii największych marek. Tym razem skupi się na prezentacji możliwości rewolucyjnego, modułowego smartfona LG G5.

Najnowsza reklama firmy LG pokaże cały wachlarz zastosowań smartfona LG G5 oraz inne zalety modułowej konstrukcji. Podłączając poszczególne akcesoria można w prosty sposób przekształcić smartfon G5 w wygodny do trzymania aparat fotograficzny lub odtwarzacz Hi-Fi. Dzięki temu konsumenciceniący innowacje i zaawansowane technologiczne urządzenia, będą mogli cieszyć się najwyższą jakością ulubionych funkcji smartfona, a także odkrywać jego nowe możliwości.

Nowy spot LG powstaje we współpracy z agencją reklamową Energy BBDO. Tworzona w Los Angeles produkcja pokazuje JasonaStathama, który whumorystyczny sposób wykorzystuje możliwości smartfona G5. Każda postać, w którą w zabawnej scenerii wciela się aktor, jest spójna ze sloganem smartfona G5 Life’sGoodwhenyou Play More.

„Myślę, że pomysł LG na smartfon G5 i jego modułową konstrukcję, zyska popularność wśród konsumentów” powiedział Jason Statham.„Współpraca z tą firmą sprawiła mi wiele radości. Mam nadzieję, że dostrzegą to także widzowie oglądający spot”.

„Od czasu premiery na targach MWC wiele osób mówiło nam, że czekało na smartfon taki jak G5” powiedział Chris Yie, wiceprezes oraz szef oddziału komunikacji marketingowej działu LG Mobile Communications firmy LG. „Projektując model G5 chcieliśmy pokazać, że smartfon może stać się czymś więcej niż tylko urządzeniem ułatwiającym komunikację. Możezagwarantować dostęp do rozrywki i funkcji, którewzbogacą nasze życie”.

Spot reklamowy LG będzie emitowany między innymi w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie i Azji Wschodniej. Ponadto, 1 kwietnia zostanie umieszczony na profilu LG Mobile w serwisie Facebook (www.facebook.com/LGMobile).

Zwiastuny dostępne są na kanale YouTube LG Mobile Global:

https://www.youtube.com/watch?v=DcIO2TJFb24

https://www.youtube.com/watch?v=QKbrakcRJdE

Źródło: lg.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *