InvisibleShield Glass+ VisionGuard dla smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL

InvisibleShield, marka należąca do firmy ZAGG i wiodący światowy innowator w dziedzinie ochrony ekranów urządzeń mobilnych wprowadza na rynek szkło InvisibleShield Glass+ VisionGuard dla smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL. Cechą, która wyróżnia nowe rozwiązanie InvisibleShield jest technologia EyeSafe. Odfiltrowuje ona fragmenty szkodliwego, światła niebieskiego (HEV) pochodzącego z ekranów urządzeń. A przy tym zachowuje doskonałą wydajność kolorów wyświetlacza urządzenia. Produkt został dokładnie sprawdzony przez Google i uzyskał certyfikat zgodności ze standardami tego producenta.

Intensywne korzystanie z ekranów cyfrowych powoduje spadek szybkości migania powiek, co z kolei może skutkować suchością oczu. Użytkownik może odczuwać wrażenie swędzących lub palących oczu. Powodem wystąpienia takich objawów jest szkodliwe światło niebieskie (HEV), które przyczynia się do cyfrowego zmęczenia wzroku. Po za tym  może sprzyjać zaburzeniom snu i utracie snu, niewyraźnemu widzeniu, zmęczeniu oczu, zasuszeniu oczu, bólom głowy, szyi, ramion i pleców. Niebieskie światło dociera w głąb oka, co może uszkodzić siatkówkę. Dodatkowe badania wskazują również na powiązanie między niebieskim światłem HEV innymi chorobami oczu takimi jak zwyrodnienie plamki żółtej i zaćmą, które są jednymi z wiodących przyczyn ślepoty.

– Głównym celem szkieł InvisibleShield jest oczywiście ochrona ekranów urządzeń mobilnych przed uszkodzeniami takimi jak stłuczenia czy porysowania. Wierzymy jednak, że dzięki rozwojowi technologii możemy skutecznie chronić również zdrowie ich użytkowników

 

– powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International.

 

– Szkło InvisibleShield Glass+ VisionGuard zostało zaprojektowane w celu odfiltrowania szkodliwego niebieskiego światła HEV, dzięki czemu chronione są nie tylko wyświetlacze telefonów, a teraz także oczy ich użytkowników. Cieszymy się, że nasze nowe szkła trafią na ekrany telefonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL. – dodał.

Szkło InvisibleShield Glass+ VisionGuard  wykonane jest z najtwardszego szkła hartowanego dostępnego na rynku, dodatkowo wzmocnionego dzięki opatentowanej przez InvisibleShield technologii Ion Matrix. Powierzchnia szkła zapewnia maksymalną ochronę przed zarysowaniami. Poza tym zapobiega pozostawianiu odcisków palców. Szkło InvisibleShield Glass+ VisionGuard  cechuje się wysoką czułością na dotyk, całkowitą przejrzystością obrazu. Ścięte krawędzie zapewniają pełną ochronę wyświetlacza od krawędzi do krawędzi.

Ceny i dostępność szkła InvisibleShield Glass+ VisionGuard:

Szkło InvisibleShield Glass+ dla smartfonów Google Pixel 3 i Pixel 3 XL będzie dostępne w tym miesiącu na InvisibleShield.com, a jesienią trafi do wybranych sklepów. Sugerowana cena detaliczna wynosić będzie 34,99 EUR, czyli około 150 złotych.

Z ponad 165 milionami osłon ekranowych sprzedawanych na całym świecie, InvisibleShield to najpopularniejsza marka produktów ochrony wyświetlaczy urządzeń mobilnych na świecie. Podobnie jak w przypadku wszystkich swoich produktów, InvisibleShield wyróżnia się na rynku i oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję, w ramach której zobowiązuje się wymienić szkło, jeśli kiedykolwiek ulegnie zużyciu lub uszkodzeniu w okresie użytkowania urządzenia. Więcej informacji znajduje się w witrynie ZAGG.com.

źródło: dulnik biuro prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *