HONOR na CES 2020 z licznymi nagrodami

Globalna marka technologiczna HONOR ogłosiła zdobycie szeregu nagród na targach CES 2020 przyznanych przez międzynarodowe organizacje oraz media. Nagrody świadczą o uznaniu produktów marki za najlepsze w swojej klasie. A także stanowią o solidnych wynikach biznesowych, zastosowaniu najnowocześniejszych technologii w swoich produktach oraz międzynarodowej rozpoznawalności marki.

HONOR MagicWatch 2 został odznaczony przez globalne media nagrodą “Best of CES” 2020
HONOR na CES 2020

Wśród wyróżnionych produktów znalazł się m.in. HONOR MagicWatch 2. Inteligentny zegarek drugiej generacji z funkcjami sportowymi i baterią, której żywotność wynosi 14 dni. Produkt otrzymał nagrodę „Best of CES 2020” przyznaną przez czołowe, międzynarodowe media technologiczne: Android Headlines, PocketNow i Ubergizmo. Również HONOR Band 5 Sport, wszechstronna bransoletka fitness, została wyróżniona przez Android Authority. Otrzymała tytuł „CES 2020 Spotlight Award”, jako jeden z najlepszych produktów na tegorocznym CES.

IDG ogłosiło HONOR jedną z 15 najlepszych na świecie marek smartfonowych roku oraz globalną przełomową marką Smart Phone 5G, dzięki pionierskiej innowacji właśnie na arenie 5G.

HONOR z tytułem jednej z 15 najlepszych marek roku na świecie wśród smartfonów i wiodącą globalną marką Smartphone 5G od IDG

Według danych IDC1, w 2019 r. firma odnotowała gwałtowny wzrost na rynkach zagranicznych. Osiągając wzrost sprzedaży smartfonów o 21% r/r wyłącznie w pierwszych trzech kwartałach. W tym samym okresie, wspierana przez swoją udaną i wizjonerską strategię Internetu Rzeczy 1+8+N, marka zanotowała wzrost dostaw inteligentnych akcesoriów o 1333% r/r2.

Dane te potwierdzają, że HONOR wciąż umacnia pozycję lidera na kluczowych rynkach. W Rosji marka osiągnęła 25% udziału w rynku3.

“Jesteśmy zaszczyceni uzyskanym od IDG tytułem jednej z najlepszych marek w branży. To wyróżnienie podkreśla sukces naszej strategii 1+8+N, która ma na celu zbudowanie ekosystemu zintegrowanych, inteligentnych produktów, torując drogę do utworzenia prawdziwie połączonego społeczeństwa. Naszym celem jest, aby HONOR utrzymał swoją pozycję siły napędowej tej branży i dalej pełnił strategiczną rolę w rozwoju 5G i całego obszaru smart living” – powiedział George Zhao, prezes HONOR.

Patrząc w przyszłość – na rok 2020 roku i kolejne lata – HONOR na pewno będzie kontynuować tworzenie pionierskiej technologii. Poczynając od komputerów osobistych, urządzeń podręcznych, inteligentnego audio oraz inteligentnych ekranów. Wszystkie one niosą za sobą również potencjał do zdobywania kolejnych nagród. Dlatego też nie przegapcie kolejnych niespodzianek od HONOR.

1 Raport IDC, 1-3 kw. 2019

2 Raport IDC, 1-3 kw. 2019, bazując na wzroście sprzedaży inteligentnych zegarków i opasek

3 Raport IDC , Listopad 2019

źródło: HONOR

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *