Galaxy S7 FE w letniej promocji z klawiaturą w prezencie.

Tylko w sierpniu w ramach kolejnej letniej promocji od Samsung do zakupu tabletu Galaxy S7 FE i Galaxy S7 FE 5G można otrzymać w prezencie etui Book Cover z klawiaturą do Galaxy Tab S7 FE.

Duży i jasny wyświetlacz, dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, 6GB RAM czy kompatybilny rysik S Pen w zestawie. To tylko niektóre z atutów Galaxy Tab S7 FE. Aby jeszcze pełniej wykorzystać jego możliwości, wyzwalając kreatywność i wynosząc pracę na wyższy poziom wielozadaniowości, w sierpniowej promocji Tab S7 FE dostępny jest z kompatybilną klawiaturą w prezencie.

Aby wziąć udział w trwającej od 16.08.2021 do 02.09.2021 promocji[1] i otrzymać w prezencie etui Book Cover z klawiaturą do Galaxy Tab S7 FE w kolorze czarnym, wystarczy zakupić urządzenie z serii Galaxy S7 FE w datach sprzedaży i zgłosić się do udziału w akcji za pośrednictwem aplikacji Samsung Members.

Jak wziąć udział w promocji?

Dokonaj zakupu tabletu Galaxy S7 FE albo Galaxy S7 FE 5G[2] w okresie od 16.08.2021 do 02.09.2021 u partnerów handlowych[3].

Aktywuj swoje urządzenie do 05.09.2021. Zgłoś się do udziału w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy w aplikacji Samsung Memebers w terminie do 08.09.2021. Do formularza należy załączyć dowód zakupu urządzenia oraz zdjęcie kartonowego pudełka wraz z miejscem po wyciętej naklejce z kodem kreskowym. A także zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem.

Etui Book Cover z klawiaturą do Galaxy Tab S7 FE zostanie wysłane w ciągu 21 dni roboczych od daty pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Pula nagród w promocji jest ograniczona. Promocja trwa do 02.09.2021 lub do wyczerpania puli nagród. O przyznaniu nagrody decyduje termin zgłoszenia do promocji. Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: samsung.com/pl/campaign/tablets/promocja-tabs7/.

[1] Szczegółowe warunki oraz regulamin promocji można znaleźć na stronie: samsung.com/pl/campaign/tablets/promocja-tabs7/

[2] Promocja nie obejmuje modelu Samsung Galaxy Tab S7 oraz Galaxy Tab S7+.

[3] Partnerzy prowadzący  promocje: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A. RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.). electro.pl (TERG S.A.). avans.pl (TERG S.A.), Media Markt oraz Saturn (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A.Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji) karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji) x-kom sp. z o.o. al.to sp. z o.o. I-Terra Sp. z o.o. – Samsung Brandstores oraz samsung.com/pl/. Uwaga: Sklep pracowniczy EPP Samsung prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji, Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. Z o.o., 22. Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.), 4CV Mobile Sp. Z o.o. SP. K (serwis na Postępu 14, Warszawa), Empik S.A.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *