GSMOferty specjalne, Promocje, Wydarzenia

Galaxy Live – moc atrakcji na zakończenie lata

Już w najbliższy piątek 1 września w galerii handlowej Westfield Arkadia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Galaxy Live, gdzie na uczestników czekać będą m.in. warsztaty kreatywne, konkursy z nagrodami, spotkania z ulubionymi YouTuberami oraz koncerty nity i Sary James w niesamowitej oprawie

Aby umilić rodzicom i dzieciom powrót do szkół po zakończeniu wakacji, Samsung organizuje wyjątkowe wydarzenie Galaxy Live. Na uczestników czekać będą: specjalne strefy Galaxy do robienia selfie i personalizacji smartfonów, liczne konkursy z nagrodami oraz wyjątkowe atrakcje takie jak koncerty, warsztaty fotograficzne i wideo, a także spotkania z ulubionymi influencerami.

Termin: 1 września 2023 godz. 10:00
Miejsce: Galeria Handlowa CH Westfield Arkadia, Al. Jana Pawła II 82, Warszawa

Już o godzinie 10:00 otwarte zostaną strefy Galaxy, gdzie uczestnicy będą mogli przez cały dzień korzystać z atrakcji, takich jak: możliwość personalizacji swojego smartfonu, wyjątkowe strefy produktowe, strefa selfie, strefa z Bubble tea, konkursy z nagrodami dla najaktywniejszych uczestników, strefy chillout.

Harmonogram atrakcji na scenach przed Arkadią:

14.00 – 14:40 – spotkanie i sesja Q&A z Hejka tu Lenka

15.00 – 15:40 – warsztaty fotograficzne z Hashtagalkiem

16.00 – 16:40 – spotkanie i sesja Q&A z Kingą Sawczuk

17.00 – 17:40 – warsztaty video z Victorem Borsukiem

18.30 – koncert nity

19.30 – koncert Sary James

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a wszystkie atrakcje (z wyjątkiem koncertów nity i Sary James) nie wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Wejściówki na koncert Sary James i nity są bezpłatne, ich ilość jest jednak ograniczona. Wejściówki dostępne są na stronie: Bilety na Galaxy Live – Koncert Sara James / nita – Warszawa (biletomat.pl)

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *