GSMSmartfony i Telefony Komórkowe

Dzień Kobiet z myPhone: odbierz bon na kwiaty.

Dzień Kobiet z myPhone. Klienci, którzy kupią smartfon marki myPhone w sklepie online do dnia 9 marca, otrzymają gratis bon o wartości 40 zł na zakup kwiatów w zielony-parapet.pl.

„Zabłyśnij z myPhone na Dzień Kobiet” – takim hasłem zachęcają do wzięcia udziału w promocji. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ po wiele modeli myPhone sięgają również kobiety. Za najbardziej „kobiece smartfony” można uznać myPhone Pocket PRO – smukły model z połyskującą obudową w kolorze blue ametyst. myPhone Prime 18×9 LTE w pociągającym kolorze cobalt blue. Jak również myPhone Prime 4 Lite w kolorze blue saphire lub black steel. Do wyboru mamy też myPhone City 2 w kolorze głębokiej czerni i inne modele za wyborem, których przemawiają również dobre parametry i atrakcyjne ceny.

Promocja obejmuje wszystkie smartfony myPhone.

Co zrobić, aby otrzymać bon upominkowy* do internetowego sklepu www.zielony-parapet.pl ?

  • W okresie 28.02.2020 – 09.03.2020 kup jeden ze smartfonów marki myPhone objętych promocją, w sklepie internetowym www.sklep.mptech.eu.
  • Zapoznaj się z Regulaminem promocji i wypełnij niezbędne dane
    w formularzu zgłoszeniowym poniżej, w terminie do 13.03.2020.
  • Dodaj w załączniku zdjęcie/kopię paragonu lub faktury
    (dowód zakupu).

* Akcja skierowana jest do osób, które kupiły smartfon objęty promocją na www.sklep.mptech.eu, w dniach 28.02.2020-09.03.2020. Lista modeli znajduje się w Regulaminie i w formularzu zgłoszeniowym.

Ilość bonów upominkowych jest ograniczona!

źródło: myPhone