GSMOperatorzy GSM

Działamy w trosce o naturę! Przynieś stary telefon do T-Mobile i odbierz zniżkę na nowy smartfon

Czasem mały gest ma naprawdę ogromne znaczenie. W T-Mobile doskonale to rozumiemy, zwłaszcza gdy chodzi o troskę o naturę. Dlatego zachęcamy naszych klientów do pozostawienia starych, nieużywanych już smartfonów w salonach T-Mobile – po to, by poddane zostały prawidłowemu recyklingowi. Każdy, kto przyniesie stary telefon, otrzyma zniżkę na nowe urządzenie. Można połączyć ją z trwającymi promocjami na urządzenia Samsunga i Xiaomi i tym samym zaoszczędzić łącznie do 1000 zł przy zakupie smartfona Samsung Galaxy S23 FE lub do 700 zł przy zakupie Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G.

Niedawno ruszyliśmy z kampanią, w której pokazujemy, że natura jest niezwykle cenna i warta tego by zachować jej piękno. A co równie ważne, może się do tego przyczynić każdy z nas. Teraz wracamy z tą myślą i nową, atrakcyjną propozycją, która jeszcze #BARDZIEJ inspiruje do działania!

Wyciągnij telefon z szuflady i… zgarnij zniżkę
Wystarczy odnaleźć stary, nieużywany już telefon i przynieść do salonu T-Mobile. To tam czekają bowiem specjalne pojemniki gromadzące urządzenia do recyklingu. Dzięki akcji ze smartfonów uda się odzyskać cenne metale szlachetne, które mogą zostać wykorzystane ponownie. Ale na inicjatywie zyska nie tylko natura! Do każdego klienta, który odda stary telefon, trafi zniżka: 100 zł na nowy smartfon. Na tym jednak nie koniec! Korzystając dodatkowo ze specjalnej oferty na Samsunga Galaxy S23 FE można go kupić łącznie aż do 1000 zł taniej!  

Z kolei wybierając Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G, który również jest objęty ofertą specjalną w lipcu, klient zapłaci łącznie do 700 zł taniej.

Jeszcze więcej ekomomentów
Specjalna propozycja czeka także na osoby, które do 31 lipca odblokują ofertę za 100 serc w aplikacji „Mój T-Mobile”, a następnie odwiedzą Magenta Experience Centre w Westfield Mokotów przy ul. Wołoskiej 12 w Warszawie. Klienci, którzy poinformują pracownika na miejscu o chęci skorzystania z oferty i pokażą kod w aplikacji, otrzymają wyjątkową torbę: shopperkę z limitowanej edycji, stworzoną ze starych billboardów. Warto się pospieszyć – liczba podarunków jest ograniczona! 

Więcej informacji o akcji „Działamy w trosce o naturę” można przeczytać na tej stronie.

Źródło: T-Mobile materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *