GSMOperatorzy GSM

Black Weeks w Plusie i Plushu, czyli czarny piątek trwa aż dwa tygodnie!

W sklepach internetowych Plusa oraz Plusha wystartowały promocje związane z Black Friday. Będą one trwały aż do niedzieli 1 grudnia, a w bardzo atrakcyjnych cenach można kupić wyjątkowe sprzęty. Do wyboru są zestawy HUAWEI: smartfon Huawei Nova 5T + zegarek HUAWEI Watch GT2 Sport, smartfony HUAWEI P30 + Y5 2019, tablet Huawei MediaPad M5 Lite 10 LTE + smartfon HUAWEI Y5 2019, smartfon Huawei P30 Lite + zegarek Watch GT Active, a do tego smartfon Motorola Moto G7 Play w supercenie i dostępny na wyłączność tylko w sieci Plus smartfon LG K50s.
Black Weeks

Tylko w promocji „Black Weeks” w sklepie internetowym Plusa znaleźć można:

  • Zestaw HUAWEI Nova 5T wraz z Watch GT2 Sport taniej o ponad 390 zł. Wyróżniający się kolorem i designem smartfon HUAWEI Nova 5T posiada poczwórny tylny aparat zapewniający doskonałą jakość zdjęć. Natomiast zegarek Watch GT2 Sport to całą gama przydatnych funkcjonalności.
  • Zestaw HUAWEI P30 + HUAWEI Y5 2019 taniej o ponad 440 zł, czyli dwa smartfony do robienia wyjątkowych zdjęć. HUAWEI P30 posiada zaawansowany system sztucznej inteligencji ułatwiający użytkownikowi robienie zdjęć z nową techniką wyczuwania kolorów oraz z potrójnym zaawansowanym aparatem. HUAWEI Y5 zapewnia wyrazisty obraz pełny nasyconych kolorów, spektakularne selfie z dodatkową lampą i funkcją Smart Beauty, a do tego ma unikalny design z efektem skórzanego pokrycia.
  • Zestaw HUAWEI MediaPad M5 Lite 10 LTE + HUAWEI Y5 2019 już za 0,96 zł na start. HUAWEI MediaPad M5 Lite 10 LTE to wyposażony w tryb ochrony oczu kompaktowy tablet w smukłej obudowie z aluminium.
  • Zestaw HUAWEI 30 Lite + Watch GT Active za 1 zł na start. Watch GT Active, to zegarek który dzięki ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali nierdzewnej jest jednocześnie lekki i wytrzymały. Dzięki dostępności wielu trybów sportowych pozwala na aktywność zarówno na świeżym powietrzu jak i w pomieszczeniach.
Black Weeks

Zarówno na plus.pl, jak i w sklepie Internetowym Plusha w ramach „Black Weeks” dostać można:

  • Smartfon LG K50s + karta do Decathlon o wartości 200 zł. LG K50s posiada potrójny aparat do wykonywania krystalicznych zdjęć i bardzo wytrzymałą baterię, która umożliwia granie, oglądanie filmów i odtwarzanie innych multimediów przez cały dzień.
  • Smartfon Motorola Moto G7 Play taniej o 100 zł. Moto G7 Play posiada znakomity ultraszeroki wyświetlacz Max Vision, robi wyraźne i jasne zdjęcia. Jej wydajność ulepszono aż o 60% z myślą o płynnej pracy niezależnie od sytuacji.
  • Urządzenia w promocjach „Black Weeks” są dostępne w sprzedaży ratalnej. Na 24 lub 36 miesięcy wraz z ofertą Plus Abonament. Ewentualnie w ofercie ratalnej na 36 miesięcy wraz z ofertą Plush ABONAMENT. Mogą z nich skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przechodzący na abonament z innych ofert głosowych. A także Ci przenoszący numer czy przedłużający umowę.

źródło: plus