GSMWydarzenia, Oferty specjalne

Aż do 400 PLN zwrotu przy zakupie najnowszych smartwatchy z serii Galaxy Watch6

Samsung startuje z promocją cashback, która zainteresuje wszystkich planujących zakup inteligentnego zegarka. Od dzisiaj do 15 października br. przy zakupie smartwatcha z najnowszej serii Galaxy Watch6 Classic lub Galaxy Watch6 można otrzymać gwarantowany zwrot w wysokości nawet do 400 PLN.

W ofercie cashback można zyskać:

– 400 PLN zwrotu przy zakupie smartwatcha Galaxy Watch6 Classic

– 250 PLN zwrotu przy zakupie smartwatcha Galaxy Watch6

Jak wziąć udział w promocji?

  1. Kup smartwatch Galaxy Watch6 lub Galaxy Watch6 Classic w terminie do 15 października 2023 roku u jednego z partnerów handlowych[1] biorących udział w promocji.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj w aplikacji Samsung Members i wypełnij formularz rejestracyjny w terminie do 22 października 2023 roku.

Zwrot kwoty przewidzianej w ofercie zostanie wysłany na wskazane w formularzu konto bankowe w ciągu 14 dni kalendarzowych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Dostępność produktów Galaxy Watch6 Classic i Galaxy Watch6, a także ich cena detaliczna zależą od indywidualnej oferty Partnerów Handlowych.

Szczegółowe informacje oraz regulaminy promocji znajdują się na stronie: Galaxy Watch6 lub Watch6 Classic i do 400 zł zwrotu | Samsung Polska | Samsung Polska

Partnerzy handlowi: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik S.A., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., Empik S.A. Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji. samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Sklep Pracowniczy https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji. Program Partnerski Samsung: Sklep Samsung dla Pracowników prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/eppc bierze udział w promocji, Sklep Samsung dla Edukacji prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/eppedu bierze udział w promocji, Sklep Samsung-Official prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. na platformie Allegro https://allegro.pl/uzytkownik/Samsung-Official bierze udział w promocji. Grupa ZIBI (Sieć TimeTrend, www.timetrend.pl), AUCHAN POLSKA SP. Z O.O.

Źródło: materiały prasowe SAMSUNG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *