NewsTech

AMA Film Academy we współpracy z Sony organizuje TECH DAY!

Już wkrótce odbędzie się wyjątkowe wydarzenie adresowane do profesjonalistów, adeptów sztuki operatorskiej i miłośników kinematografii.

Już wkrótce odbędzie się wyjątkowe wydarzenie adresowane do profesjonalistów, adeptów sztuki operatorskiej i miłośników kinematografii.

Po raz pierwszy w AMA Film Academy w Warszawie odbędą się warsztaty operatorskie AMA SONY TECH DAY. Poprowadzą je wybitni znawcy sztuki operatorskiej Jarosław Żamojda i Piotr Lenar, którzy zaprezentują możliwości ekspozycyjne, jakość obrazu i mobilność kamer Sony Venice 2 i Sony Burano.

Swoją wiedzą na temat technicznych aspektów pracy z kamerami Sony podzieli się również Krzysztof Włodarczyk, DIT, który swoją kreatywność i techniczne umiejętności wykorzystał przy wielu wymagających projektach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

AMA SONY TECH DAY odbędzie się 24 maja 2024r. w godzinach 15:00-20:00, w studiu Cyber Punk w Kampusie CD Projekt Red, ul. Jagiellońska 76 w Warszawie. Będzie to czas wypełniony prezentacjami, testami i warsztatami z najnowszymi kamerami Sony.

Agenda wraz z programem wydarzenia oraz możliwość rejestracji pod linkiem: AMA / SONY TECH DAY -AMA Film Academy

Organizatorzy liczą na obecność aktualnych i przyszłych profesjonalistów filmowych. 

Zachęcamy do zapoznania się bliżej z prezentowaną serią kamer Sony :
VENICE 2: https://www.youtube.com/watch?v=0r5Oq4SCp5k

BURANO: https://www.youtube.com/watch?v=k_O42d3rfdE

Źródło: Sony materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *