Allview V4 Viper series

Allview wprowadza na rynek serię V4 Viper, która zawiera dwa kompaktowe smartfony. Allview V4 Viper jest pierwszym z tej serii. Natomiast w październiku  pojawi się na rynku model V4 Viper Pro. Oba smartfony wykorzystują rozwiązanie „kropli wody” do umieszczenia przedniej kamery na wyświetlaczu, na minimalnej powierzchni, pozostawiając całą zintegrowaną  powierzchnię ekranu do dyspozycji użytkowników.

V4 Viper oferuje doskonałe wrażenia wizualne, zwiększoną wydajność , ergonomię i elegancję.

Allview V4 Viper
Allview V4 Viper 

Stylowy wygląd.

Smukły, wąski, o atrakcyjnym wyglądzie, V4 Viper to subtelne i modne urządzenie, które ze względu na swój wyjątkowy design i finezję , zaokrąglone rogi urządzenia,  zapewnia przyjemne użytkowanie i pożądaną ergonomię.

Dzięki doskonałemu współczynnikowi kontrastu i intensywnym kolorom wyświetlacz 5,7 ”zawiera unikalny rodzaj integracji przedniej kamery – typ kropli wody – który zapewnia pełny obszar interakcji wizualnej i pożądaną ergonomię.

Optymalizacja oparta na sztucznej inteligencji  i doskonałe zdjęcia.

Dzięki systemowi operacyjnemu AndroidTM 9.0 PieTM i procesorowi Helio A22 ze zintegrowaną sztuczną inteligencją interakcja użytkownika z urządzeniem ulegnie poprawie, a wszystkie procesy spełnią nawyki użytkowania, optymalizując zużycie baterii.

Sztuczna inteligencja pomaga robić wysokiej jakości  zdjęcia i ożywiać najpiękniejsze wspomnienia , również dzięki przedniemu aparatowi o rozdzielczości  8MP. Smartfon dostosowuje parametry aparatu do optymalnych wartości, w zależności od miejsca, naświetlenia oraz przedmiotów lub osób obecnych na zdjęciu. Drugi aparat jest wyposażony w funkcje upiększające ,oraz dodatek zabawnych efektów specjalnych do tworzenia kreatywnych selfie.

Łatwe użytkowanie i większe bezpieczeństwo.

V4 Viper umożliwia interakcję poprzez inteligentny gest, szybki dostęp do ulubionych aplikacji lub odblokowanie urządzenia. Smartfon ma funkcję odblokowywania twarzy i szybkiego odblokowywania odcisków palców, dzięki czemu wszystkie informacje użytkowników są bezpiecznie chronione.

Zaawansowany menedżer systemu

Menedżer systemu terminala zawiera inteligentne funkcje, takie jak menedżer zasilania, czyszczenie pamięci, automatyczne uruchamianie aplikacji i automatyczne czyszczenie, które optymalizują wydajność telefonu, a jednocześnie zmniejszają zużycie baterii, zwiększając autonomię.

Allview V4 Viper

Smartfon 4G + Dual SIM
Podwójny tryb transmisji – FDD i TDD
Procesor: Cortex®-A53 quad-core 2,0GHz
GPU: PowerVR Rogue GE8300
System operacyjny: Android™ 9, Pie
Pamięć RAM: 2GB
Pamięć Flash: 16GB, kompatybilny z kartą microSD do 128 GB pojedynczego trybu SIM
Wyświetlacz: 18:9, IPS LCD, 5,7″, INCELL Pełna laminacja, profil 2.5D
Pojemnościowy ekran dotykowy multitouch
Główny aparat:: 8MP
Przedni aparat: 5MP
Nagrywanie wideo: FullHD 1080p
Bateria: 2700mAh

źródło: allview

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *