Potężne możliwości Galaxy Note10 dostępne od teraz na Galaxy S10

Smartfony Galaxy Note10 i Note10+ wyposażono w szereg potężnych narzędzi stworzonych, by pomóc użytkownikom uwolnić kreatywność i zwiększyć wydajność. Najnowsza aktualizacja oprogramowania udostępniona przez Samsung Electronics oddaje do dyspozycji użytkowników Galaxy S10e, S10, S10+ wiele z tych innowacji. W tym funkcje takie jak AR Doodle, wbudowany edytor wideo czy integracja Link to Windows.

Galaxy Note10

Udoskonalone funkcje aparatu

Za sprawą aktualizacji profesjonalnej klasy aparat w Galaxy S10, staje się jeszcze potężniejszy. Nowe oprogramowanie rozszerza opcję trybu nocnego, dzięki czemu jest on teraz dostępny również w aparacie przednim, zapewniając większą swobodę robienia wyraźnych zdjęć przy słabym oświetleniu. Dzięki najnowszej aktualizacji, użytkownicy Galaxy S10, S10e i S10+ zyskują również udoskonaloną stabilizację wideo Super Steady. A także obsługę dynamicznych funkcji Galaxy Note10, takich jak AR Doodle oraz nagrywanie wideo w trybie Live Focus. AR Doodle pozwalają uatrakcyjnić wideo dzięki zabawnym obrazkom i notatkom w rozszerzonej rzeczywistości. Natomiast rejestracja filmów w trybie Live Focus umożliwia stosowanie efektów bokeh (w tym rozmycia, dużych kół, punktu barwnego oraz rozświetlenia) w filmach nagranych zarówno kamerą przednią, jak i tylną.

Edytor video

Nowy, dostępny z poziomu Galerii edytor wideo zapewnia narzędzia, dzięki którym zarejestrowane smartfonem Galaxy S10, S10e i S10+ nagranie łatwiej można przygotować do udostępnienia. Ta wszechstronna funkcja ułatwia profesjonalną edycję wideo. A także zapewnia dostęp do łatwych w obsłudze narzędzi do przycinania filmów, łączenia ich, dostosowywania prędkości odtwarzania i nie tylko. Pozwala nawet dodawać napisy i muzykę w tle, by treści stały się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Tryb Dex i Link to Windows

Aktualizacja zapewnia ponadto obsługę Samsung DeX dla PC. Po pobraniu aplikacji z SamsungDeX.com użytkownicy będą mogli uruchomić Samsung DeX na swoim komputerze PC lub Mac. Wystarczy, że podłączą Galaxy S10 do komputera przy pomocy kabla USB. Dodano również obsługę Link to Windows. Oznacza to, że użytkownicy Galaxy S10 będą mogli bezprzewodowo łączyć telefon z komputerem z systemem Windows 10 i z łatwością, bezpośrednio z komputera przeglądać znajdujące się na smartfonie treści, wysyłać i odbierać wiadomości oraz synchronizować ostatnio zarejestrowane zdjęcia.

Galaxy Note10

Samsung Pass i ułatwione wysyłanie wiadomości

Aplikacje, z których użytkownicy Galaxy S10 korzystają na co dzień, takie jak Samsung Pass czy Wiadomości, także poprawiono. Tak aby były bardziej wszechstronne i wygodniejsze w użyciu. Uproszczono przy tym konfigurację Samsung Pass. Dzięki czemu użytkownicy Galaxy S10 mogą korzystać z zaawansowanego uwierzytelnienia biometrycznego, jakie oferuje ich telefon, by szybko i bezpiecznie logować się w aplikacjach i na stronach internetowych. Z kolei w aplikacji Wiadomości, by zapewnić użytkownikom łatwy dostęp do potrzebnych plików, po lewej stronie okienka tekstowego umieszczono nowe ikony pozwalające dodawać zdjęcia i wideo.

źródło: samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *