Telefon nabiurkowy Yealink DECT W41P

Yealink, światowy lider ujednoliconej komunikacji (Unified Communication), przedstawia telefon nabiurkowy Yealink DECT W41P. Do oferty dołącza również wzmacniacz sygnału DECT RT30 (repeater) oraz adapter USB DECT DD10K, umożliwiający zamianę telefonów IP T41S oraz T42S w telefony IP DECT

Poszerzenie oferty o wspomniane rozwiązania jednocześnie zwiększa zakres oferty bezprzewodowej telefonii Yealink DECT. Telefon Yealink DECT W41P jest przeznaczony głównie do wykorzystania przez pracowników sektora małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie elastyczność i gotowość do mobilnej pracy są kluczowymi czynnikami.

Yealink DECT Solution Ecosystem

Dzięki adapterowi DD10K wkładanemu w port USB, do instalacji W41P nie jest wymagana przewodowa sieć LAN. Aby rozpocząć pracę z telefonem, wystarczy podłączyć urządzenie do zasilania, a następnie bezprzewodowo sparować je ze stacją bazową. Aby wzmocnić i zwiększyć zasięg, w którym działają telefony DECT, Yealink proponuje nowy repeater RT30.

Yealink DECT USB Dongle

Yealink DECT W41P wyposażono w graficzny podświetlany ekran LCD o przekątnej 2,7″ i rozdzielczości 192×64 pikseli. Telefon zapewnia dźwięk HD zarówno w słuchawce, jak w podczas korzystania z trybu głośnomówiącego, co sprawia, że rozmowa brzmi naturalnie. 15 programowalnych klawiszy pozwala na szybką i intuicyjną obsługę wybranych funkcji lub kontaktów.

Bring Scalability to Cordless Communications

Oprócz modelu Yealink DECT W41P , w rodzinie urządzeń IP DECT Yealink znajdują się również telefony bezprzewodowe W52P oraz W60P.

źródło: yealink